06.04.2017
1. un 2.jūlijā Valkā norisināsies Dižsvētku zolītes turnīrs

Šī gada 1. un 2.jūlijā, Valkas kultūras namā notiks Trešais Dižsvētku zolītes turnīrs, kurš iepriekšējos gados pulcēja plašu zolītes cienītāju auditoriju no visas Latvijas. Reģistrācija no plkst. 9:00 - 9:50. Pirmās kārtas sākums plkst. 10:00.

 

Dižsvētku ietvaros notiks divi reitinga turnīri un Tautas kalses turnīrs. 20.maija turnīros būs iespēja izvēlēties starp diviem turnīriem - Tautas klases turnīru un Zolītes lietpratēju reitinga turnīra. Tautas klases turnīrā netiks pielaisti spēlētāji no Latvijas Zolītes Federācijas Biedrības reitinga Top 100.

Dalībnieku maksa būs atkarīga no  turnīra veida un no reģistrācijas veida.

 

Zolītes lietpratēju turnīrā, ja reģistrācija veikta maksājot ar pārskaitījumu bankas kontā līdz 2017. gada 5. maijam, tā būs 20 EUR, atbraucot uz turnīra norises vietu, turnīra dienā dalības maksa ir 25 EUR.

 

Tautas klases turnīrā, ja reģistrācija veikta maksājot ar pārskaitījumu bankas kontā līdz 2017. gada 5.maijam, tad tā būs 10 EUR, turnīra dienā dalības maksa maksājot uz vietas ir 15 EUR.

Ja būsiet sevi pieteicis uz Tautas klases turnīru, bet turnīra dienā pirms sākuma vēlēsieties mainīt dalību uz Zolītes lietpratēju turnīru, būs jāpiemaksā starpība, bet nauda netiks atgriezta, ja vēlēsieties no Zolītes lietpratēju turnīra pāriet uz Tautas klases  turnīru.

 

Turnīram sākoties, vairs nebūs iespēja pāriet uz otru turnīru. VISA DALĪBAS MAKSĀS IEKASĒTĀ NAUDA (atskaitot ēšanas talona vērtību) 100% APMĒRĀ TIEK NOVIRZĪTA BALVU IZMAKSAI LABĀKAJIEM SPĒLĒTĀJIEM!

Valkas Zolītes Dižsvētkus organizē sadarbībā ar Valkas novada domi un biedrību "Atbalsts Valkai". Visas organizatoriskās izmaksas sedz svētku rīkotāji! Katram turnīram būs savs balvu fonds.

 

21.maijā notiks viens reitinga turnīrs – fināls pēc Latvijas Zolītes Federācijas Biedrības klasiskajiem noteikumiem. Uz finālu automātiski kvalificējas 2/3 labākie spēlētāji no 21.maija notikušā Zolītes lietpratēju turnīra. No Tautas klases turnīra - finālam kvalificējas 10 labākie spēlētāji par pazeminātu samaksu -  7 Euro.

 

Finālam vēl var reģistrēties arī spēlētāji, kas veic turnīra iemaksu 60 EUR apmērā. Reģistrācija uz šo turnīru notiks sacensību vietā, dalības maksas 60 EUR no papildus reģistrācijas pilnībā tiks novirzīta balvu fondam.

 

Turnīra Galvenais tiesnesis Gintis Kiršteins, otrais tiesnesis Mārtiņš Kreilis. Tiesāšana notiks datorizētā veidā.

Nolikums

 

Papildus informācija nolikumā www.valka.lv, sadaļā sports/nolikumi.

 

Informāciju sagatavoja:

Sporta speciālists Valkā

Māris Koops, 29424580

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>