05.07.2017
Latvijas Sporta veterānu sacensības noritēs Valkā/Valgā

15. un 16. jūlijā, Valkā/Valgā norisināsies LSVS 54. finālsacensības.


Līdzjutēji un interesenti varēs par brīvu apmeklēt sporta spēles un atbalstīt sportistus, zemāk saraksts ar sporta veidiem un sacensību norises vietām:

 

  • Valkas pilsētas stadions (Valka, Rīgas iela 41) – vieglatlētika
  • Valgas pilsētas stadions (Valga, Ernst Enno 15, stāvlaukums no Vabaduse ielas) – diska mešana, šķēpmešana
  • Valgas sporta halle (Valga, J.Kuperjanovi 36) – basketbols
  • Kunga futbola laukums (Valga, Kungla 26a) – minifutbols
  • Valgas ģimnāzija (Valga, Kungla 16) – rokasbumba
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (Valka, Raiņa 28a) – volejbols
  • Valkas novada BJSS sporta zāle (Valka, Varoņu 38b) – volejbols
  • Vesera mešanas laukums (Valga, Parna pst 17a) – vesera mešana
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (Valka, Ausekļa 5) – šaušana ar pneimatiku
  • Valkas pilsētas šautuve (Valka, Raiņa iela 41) – šaušana

 

Sporta bāžu interaktīvā karte:

https://balticmaps.eu/lang=lv&draw_hash=pegkem&centerx=620588.9484941758&centery=6405501.023523394&zoom=3&layer=map&ls=o

 

Sacensību sākums 15. jūlijā vieglatlētikā plkst.10.00, visos pārējos sporta veidos plkst.9.00 un 16. jūlijā plkst.9.00. 

 

LSVS finālsacensībās plānots uzņemt vairāk nekā tūkstoti sportistu dvīņu pilsētās, tāpēc Valkas un Valgas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar apgrūtinātu kustību un pārvietošanos 15. un 16. jūlijā teritorijās ap Valkas un Valgas sporta bāzēm.

 

Kā arī dēļ svinīgās atklāšanas ceremonijas 15. jūlijā plkst.20.30 būs apturēta kustība Rīgas ielas posmā no Valkas pilsētas kultūras nama (Emīla Dārziņa 8) līdz Valkas pilsētas stadionam (Rīgas iela 41), jo notiks dalībnieku gājiens.

 

 

Valkas pilsētas iedzīvotāji un sportistu paziņas aicināti atbalstīt Valkas vieglatlētus:

Nr.

p.k.

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Astrīda Kalniņa

Lodes grūšana; diska mešana

2.

Aija Lāce

800m; 3000m

3.

Anta Mincāne

800m; 3000m soļošana;

5000m soļošana

4.

Mudīte Gerke

Lodes grūšana, diska un šķēpa mešana

5.

Vita Boša

100m; tāllēkšana

6.

Iveta Karole

100m; 200m; 400m

7.

Zita Sproģe

800m; 3000m

8.

Lita Astra

Tāllēkšana

9.

Baiba Bērziņa

100m; 200m

10.

Anželika Krastiņa

Trīssoļlēkšana

11.

Egita Stahovska

800m; 3000m

12.

Marika Zālīte

400m; 800m; augstlēkšana

13.

Ieva Ķire

Šķēpa mešana

14.

Andris Dainis

800m; 1500m; 5000m

15.

Agris Knope

3000m un 5000m soļošana

16.

Ēriks Jukāms

3000m un 5000m soļošana

17.

Aldis Dainis

400m; 800m

18.

Tālis Auniņš

100m; 200m; 400m; tāllēkšana

19.

Juris Kalniņš

Lodes grūšana, diska un šķēpa mešana

20.

Ēriks Ūdris

5000m skrējiens

21.

Ivars Stahovskis

Lodes grūšana; diska un šķēpa mešana

22.

Ainars Mazurs

Lodes grūšana; diska un šķēpa mešana

Valkas novada komanda startē volejbolā un šaušanā.

 

 

Atvainojamies par sagādātajiem neertībām!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>