06.07.2017
Latvijas Jaunatnes olimpiādes šaušanas sacensības Valkā

Nedēļas nogalē Valkā - Latvijas Jaunatnes olimpiādes šaušanas sacensības

        

No 7. jūlija līdz 9. jūlijam Cēsīs un citviet norisināsies vislielākais šīs vasaras jauniešu sporta notikums – VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Olimpiādes atklāšana notiks Cēsīs, 7. jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst. 21:00. Atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 22:00 un to vadīs TV un radio personība Renārs Zeltiņš.      

Olimpiādē piedalīsies apmēram 3000 sportistu no 80 pašvaldībām, jaunieši sacentīsies 29 dažādos sporta veidos.

         

Arī Valkā olimpiādes ietvaros šogad tiks aizvadītas šaušanas sacensības. Šajā olimpiādes disciplīnā startēs 8 komandas no Rīgas, Daugavpils, Ventspils, Aizputes novada, Dobeles novada, Krāslavas novada, Tukuma novada un Viļakas novada, kopā pulcējot 112 jauniešus un jaunietes.

         

Valkas novada pašvaldība kā sadarbības partneris  Latvijas Jaunatnes olimpiādes organizēšanā piedalās pirmo reizi.

         

Valkas novada komanda Jaunatnes olimpiādē startēs 8 sportistu un 2 treneru sastāvā. Treneres Mudītes Gerkes audzēkņi Artūrs Demidočkins, Veronika Lisovska, Sandis Freibergs, Ieva Buža, Džulianna Popova un Elvis Romulis startēs vieglatlētikā. Savukārt trenera Kārļa Raudiņa audzēkņi Andrejs Frolovs un Roberts Teters spēlēs pludmales volejbolu.

 

7.jūlijā no plkst.14:30 Valkas pilsētas stadiona šautuvē (Rīgas ielā 41) un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta zālē (Ausekļa ielā 5) tiks dots starts šaušanas sacensību pirmajai dienai! Savukārt 8. jūlijā plkst. 9:45 notiks sacensību svinīgā atklāšana. 9. jūlijā šaušanas sacensības sāksies no plkst. 9:30!

         

Sacensības basketbolā, cīņā, džudo, galda tenisā, karatē, loka šaušanā, paukošanā, kalnu divriteņu riteņbraukšanā, šosejas riteņbraukšanā, skeitbordā, taekvondo, tenisā, triatlonā, florbolā un orientēšanās sportā norisināsies Cēsīs. Valmierā sportisti sacentīsies handbolā, airēšanas slalomā un futbolā. Savukārt Priekuļos notiks boksa un regbija sacensības, Burtniekos – golfs, Engurē – burāšana, Jelgavā – peldēšana, Jūrmalā – airēšana, Limbažos – kanoe un smaiļošana, Rīgā – jātnieku sports, mākslas un sporta vingrošana, Siguldā – badmintons, Smiltenē - BMX riteņbraukšana, svarcelšana, pludmales volejbols un klasiskais volejbols.

        

Visa aktuālā informācija par Latvijas Jaunatnes Olimpiādes Cēsis 2017 norisi, kā arī olimpiādes rezultātiem varēs sekot līdzi interneta vietnē: http://cesis2017.olimpiade.lv

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>