20.07.2018
Futbola klubs "Valka" aizvada spēli Limbažos

19. jūlijā Limbažos tikāmies ar mājinieku komandu FK Limbazi, spēles iznākums diemžēl vēl joprojām ar mīnuss zīmi - 0 punkti un zaudējums ar rezultātu 3:0 (1:0), bet mēs turpinam iespēlēt jaunos spēlētājus un priecājamies par katru, kurš pievienojas mūsu futbola ģimenei.

 

Šodien FK "Valka" kreklā debitēja vietējais Zlatans - Linards Ščegoļevs. Ar cīņas sparu, atlētiskumu, fizisko sagatavotību un meisterību viss ir lieliski, pietrūkst tikai baznīcas apmeklējums, tad arī runāsim par pirmajiem vārtiem. Izdevās izveidot lieliskas vārtu gūšanas iespējas, bet realizācijai pietrūka drusku aukstasinības.

 

Pirmo reizi arī pieteikumā 15 gadus un 10 dienas vecais Aleksis Buiko. Šodien gan viņam vēl netika dota iespēja, bet svētdien puisi gaida lielā debija pieaugušo futbolā, pirmo rūdījumu jau jaunietis guvis Vidzemes futzāla turnīrā, kur ziemas periodā iespēlējam Valkas novada BJSS jauniešus.

 

Gaidat no mums jaunumus jau svētdien, kad aizvadīsim kārtējo LFF 2.līgas spēli pret DSVK Traktors, spēle pavisam noteikti nebūs viegla, jo mājinieku komanda ir vieni no turnīra līderiem un pavisam noteikti būs noskaņoti iegūt trīs punktus!

 

Arī informējam, ka 31.jūlijā plkst.19:00 pie mums Valkā ieradīses FK Jūrnieks uz pārbaudes spēli, kurā lielu lomu spēlēs komandu jaunā paaudze un tuvākās pirmās komandas maiņas, tāpēc ja ir velme vēl ielausties FK "Valka" sastāva - droši apmeklējat treniņus un šāda iespēja būs! Treniņi notiek otrdienās un ceturdienās plkst. 18:30 (nākamais treniņš 24.jūlijā).

 

 

Informāciju sagatavoja:

FK "Valka"

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.