19.05.2017
Aicina pievienoties skrējējus projekta "Apskrien Latviju" posmā Ērģeme-Valka
Vai 18 dienās var apskriet apkārt Latvijai?
 
 
Arhitekts, garo distanču skrējējs un Ghetto atlēts Dins Vecāns mēģinās lauzt stereotipus par barjerām un neiespējamām lietām, skrienot 18 dienas pēc kārtas, apmēram *100 km dienā, projekta “Apskrien Latviju” laikā, kas norisināsies no 18.maija līdz 4.jūnijam.
 

Projekts “Apskrien Latviju” tiek realizēts kopā ar  Ghetto Games un fondu “1836”, kurš 2015.gadā uzsāka īstenot projektu “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju”, ar mērķi izveidot vienojošu 1836 km garu tūrisma ceļu apkārt Latvijai.

 
Ceļš kopumā caurvīs 43 Latvijas novadus. Katrā novadā tiks izveidoti kontrolpunkti, kā arī iepriekš izziņoti konkrēti laiki un vieta, cikos un kur iedzīvotāji ir aicināti pievienoties skrējienam uz 500m, 5km, 50km vai jebkuru citu distances garumu. Vairāk informācijas pielikumā.
 
 
Valkas novada iedzīvotājiem, kas Dinam vēlās pievienoties 20.maijā (Ipiķi-Valka, orientējoši 17:00 Ērģeme - Valka) vai 21. maijā Valka - Ziemeri, lūgums sazināties ar Līgu Spīķi projekta komunikācijas menedžeri - +371 29530973
 
 
Ērģemes novada sporta organizātors Mārcis Krams ar skrējēju brigādi plāno Dinam pievienoties 20. maijā, ja kāds vēlās pievienoties uz ~10km, lūdzu, sazinaties ar Mārci, lai precizētu laiku un vietu, jo skriešana tiks pakārtota Dina atrašanās vietai un veiktajai distancei. Mārcis Krams - 26449270
 
 
Kā norāda pats projekta “Apskrien Latviju” idejas autors un realizētājs Dins Vecāns: “Latvieši ir sportiska tauta un to pierāda dažādie skriešanas pasākumi, kas norisinās visos Latvijas novados. Šis skrējiens nav tikai par to, cik fiziski daudz vari noskriet, bet arī par to, ka tieši ar ticību sev, motivāciju, apkārtējiem cilvēkiem, lietām un vietām, kas ikdienā mūs iedvesmo, mēs varam sasniegt šķietami neiespējamo. Aicinu visus, neskatoties uz vecumu, pievienoties izaicinājumam, izvēlēties savu mērķi un kopā ar mani pierādīt pašiem sev, ka mēs varam. Mēs varam daudz un vēl vairāk!”
 

Projekta atbalstītāji: Projektā skriešanas ekipējumu nodrošina 'Adidas', komanda ceļā dosies ar 'Caravan.lv' nodrošināto kemperi, viņu gaitām kārtē sekosim pateicoties "Mapon", video radīs Ghetto TV kopā ar "Samsung", Dinu trasei sagatavos un atbalstīs 'Baltijas Fizioterapija'.

 
 
Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes sporta un jaunatnes daļas vadītājs

 

 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.