26.08.2020
4.-6. septembrī Igaunijā norisināsies FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posms

Pirmoreiz pasaules autosporta vēsturē Igaunija rīko FIA pasaules rallija čempionātu (WRC). Autosporta un izklaides pasākumā Rally Estonia uz līkumainajiem Dienvidigaunijas grants ceļiem startēs visas autorallija pasaules labākās WRC rūpnīcas komandas, kurām konkurenci piedāvās Baltijas, Krievijas un Skandināvijas labākie braucēji dažādās klasēs. Papildus WRC, WRC2, WRC3 un Junior WRC klasēm notiek sacīkstes arī Igaunijas čempionāta ietvaros. 


Rallija dienās plānotas dažādas aktivitātes visai ģimenei. Trases malā rallija sacīkstes varēs vērot no publikas zonas, kas, pateicoties inovatīviem risinājumiem, ir vēl ērtāka un drošāka. Starta un finiša ceremonijas notiks Tartu, Igaunijas Nacionālā muzeja teritorijā, kur atradīsies arī Servisa parks un rallija centrs, Expo un izklaides zona, un divas dienas notiks ātrumposmi.

 

Biļetes:

Pieejamas 16 dažādas skatītāju caurlaides. Katra caurlaide piedāvā iespēju vērot sacensības no piecām fanu zonām nedēļas nogalē. Katrs maršruts ir ierobežots līdz 1000 skatītājiem. Rallija biļešu cena ir 65 eiro pieaugušajiem un 15 eiro bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Bērniem līdz septiņu gadu vecumam caurlaide bez maksas.

 

Plašāka informācija par caurlaidēm šeit (angļu valodā)


SACENSĪBU PROGRAMMA (angļu valodā)

 

Informācija apkopota no:

https://www.visitestonia.com/

www.rallyestonia.com

https://www.wrc.com/en/

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.