01.12.2017
Aicina balsot par BC Valga-Valka/Maks&Moorits komandas spēlētājiem dalībai Latvijas-Igaunijas zvaigžņu spēlē

2018.gada 16.februārī Tallinā, "Saku suurhall" hallē, notiks Zvaigžņu spēle starp Igaunijas un Latvijas basketbola līgu lielākajām zvaigznēm.

 

Līdzās aizraujošam basketbola mačam notiks “slam dunk” sacensības, kurās piedalīsies 4 dalībnieki no Latvijas un 4 dalībnieki no Igaunijas, trīspunktu metienu sacensības (4 + 4 dalībnieki + 2 dalībnieces arī no Latvijas - Igaunijas sieviešu basketbola līgas) un "skill challenge" (4 + 4 dalībnieki).

 

Paredzēts arī treneru konkurss metienos no centra (3 + 3 dalībnieki). Igaunijā treneri tiks noskaidroti pēc "Alexela", bet Latvijā pēc "OlyBet Basketbola līgas" līderu saraksta, kas būs spēkā uz 7.janvāri. Triju veiksmīgāko klubu galvenie treneri uz vienu vakaru veidos treneru trio.

 

Uzstāsies dažādi abu valstu labākie mākslinieki un karsējmeitenes. Atšķirībā no citām sezonām, šoreiz nenotiks karsējgrupu konkurss, bet Latviju ar priekšnesumiem pārstāvēs pērnās sezonas čempiones "BK Ogre".

 

Līdzjutēji aicināti atbalstīt basketbola kluba BC Valga-Valka/Maks&Moorits komandu un balsot par kādu no komandas spēlētājiem par iekļūšanu Zvaigžņu spēles basketbola komandas sastāvā.

 

Balsot par spēlētājiem iespējams no 1.decembra portālā www.delfi.lv

 

Ar BK Valka/Valga komandas spēlētājiem, spēļu rezultātiem un statistiku var iepazīties interneta portālā www.basket.lv un http://www.basket.ee

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.