06.04.2017
Florbola kluba "Valka" aizvadīs bronzas spēli pret Tērvetes florbolistiem

Svētdien, 9.aprīlī plkst.14:00 florbola kluba "Valka" florbolisti aizvadīs bronzas spēli pret Tērvetes florbolistiem. Spēle risināsies Valmierā, Vidzemes olimpiskā centrā.

 

Pusfinālā valcēnieši tikās ar Limbažu florbolistiem. Pirmās divas spēles tika aizvadītas Limbažu olimpiskā centrā. No Limbažiem valcēnieši atgriezās ar vienu uzvaru un vienu zaudi. Nākamās divas spēles notika Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē. Diemžēl arī šajās divās spēlēs FK Valka florbolisiem nācās atzīt limbažnieku pārākumu un zaude sērijā 1-3.

 

Trešo gadu pēc kārtas FK "Valka" ir iekļuvusi starp 4 labākām Latvijas čempionāta 2.līgas komandām, bet iepriekšējos gados cīņā par bronzas medaļām nācās atzīt pretinieku pārākumu. Šogad valcēnieši ir gatavi šo tradīciju lauzt.

 

Svētdien plkst. 12:00 no ģimnāzijas sporta halles atties autobuss uz Valmieru. Interesentiem par iespējām pievienoties FK "Valka" fanu pulkam Valmierā griesties pie Valērija Karpova (29383746) vai rakstiet vēstuli Facebook.com lapā. Brauciens ir bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja:

FK "Valka" treneris,

Ilvars Rullis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>