10.02.2017
Aicina pieteikt savu ģimenes ārstu un sirsnīgāko ģimenes ārsta māsiņu

Žurnāls „Veselība” nu jau piekto gadu akcijā „Meklējam labu ģimenes ārstu!” aicina iedzīvotājus rakstīt savus pieredzes stāstus par labākajiem ģimenes ārstiem un sirsnīgākajām ģimenes ārstu māsiņām.  Akcija tiek rīkota, lai šādā veidā mediķiem pateiktu paldies par iejūtību,  atsaucību un pašaizliedzību.

 

Stāstus par labākajiem  ģimenes ārstiem un sirsnīgākajām medicīnas māsām  var rakstīt un sūtīt  pa pastu līdz 14.aprīlim žurnāla „Veselība” redakcijai  ar norādi „Akcijai „Meklējam labu ģimenes ārstu!”. Žurnāla redakcijas adrese – Andrejostas iela 4A, Rīga, LV-1045. Vēstuli iespējams sūtīt arī elektroniski uz e-pasta adresi:  gimenesarsts[uz]veselibai[punkts]lv . Vēl savu stāstu iespējams darīt zināmu žurnāla „Veselība” redakcijai, aizpildot anketas mājaslapā www.veseliba.lv/gimenesarsts.  Vēstuļu autoriem lūgums vēstulēs  noteikti norādīt savu tālruņa numuru, lai vajadzības gadījumā redakcija varētu ar Jums sazināties.

 

Akcijas organizatori sirsnīgākajiem vēstuļu autoriem pasniegs balvas – 3 dāvanu kartes no „Veselības centra 4” , katru 100 eiro vērtībā, 6 „Bioderma” dāvanu kartes ādas kopšanas līdzekļu iegādei 70 eiro vērtībā, 6 „SUNSTAR GUM” mutes kopšanas līdzekļu komplektus 30 eiro vērtībā, kā arī 6 žurnāla „Veselība” pusgada abonomentus.

 

Šī ir lieliska iespēja atbalstīt savējos. Noteikti arī Valkas novadā ir ģimenes ārsti, kas būtu pelnījuši, ka viņu darbu īpaši atzīmē.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes sabiedrības veselības organizatore,

Edīte Balode

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.