04.12.2017
Valkā iespējams iegādāties jauno “LPNP 1.sesija” monētu

2.decembrī, Valkas pilsētas kultūras namā notika starptautiskā zinātniskā konference “Latviešu pagaidu nacionālā padome – 100”, kuras ievaddaļā tika prezentēta Latvijas Bankas izdotā monēta “LPNP 1. sesija”. Konferences dalībnieki un viesi, kā arī citi interesenti kolekcijas monētu “LPNP 1. sesija” konferences dienā varēja iegādāties Valkas novada Tūrisma informācijas birojā (TIB), Rīgas ielā 22.

       

Valkas novada TIB vēl ir pieejams pietiekams jauno monētu daudzums. Tās var iegādāties katru dienu no plkst. 9:00 – 17:00. Monētas cena – 45.00 eiro.

       

Monēta veltīta vienam no nozīmīgākajiem notikumiem ceļā uz Latvijas valstiskuma izveidi – Latviešu pagaidu nacionālās padomes (LPNP) 1. sesijai, kas pirms 100 gadiem notika Valkā.

       

Kolekcijas monētas “LPNP 1. sesija” grafiskā dizaina autors ir mākslinieks Ivars Drulle. Monēta izgatavota kaltuvē Koninklijke Nederlandse Munt (Nīderlande).

       

No šodienas, 4. decembra, monētu varēs iegādāties arī Latvijas Bankas kasēs K. Valdemāra ielā 1B, Rīgā, un Teātra ielā 3, Liepājā, kā arī Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu iegādes vietnē internetā e-monetas.lv, kurā iegādei pieejams plašs Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu klāsts. Vietnē e-monetas.lv pirkumus var veikt gan privātpersonas, gan Latvijas uzņēmumi.

       

Monēta ir nopērkama arī tradicionālajās monētu tirdzniecības vietās – numismātikas salonos, grāmatu un suvenīru veikalos un juvelierveikalos (adreses sk.https://monetas.bank.lv/images/stories/pielikumi/nauda/Monetu-tirdzniecibas-vietas.pdf).

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.