13.01.2017
Valgas ekstremālajā sporta hallē gaidīts ikviens Latvijas ekstremālā sporta piekritējs vai līdzjutējs

Aizvadītajā piektdienā, 6. janvārī Valgā, (Võru ielā 114) tika atklāta jaunā ekstrēmā sporta halle. Halle atrodas angārā, kur kādreiz atradās Valgas Profesionālās izglītības centra kokapstrādes specialitātes prakses bāze.

           

Jaunās ekstremālās sporta halles idejas autors ir Valgas ekstrēmā sporta aktīvists un iniciators Lauri Lomp. Šīs jaunās halles atvēršana bija liela un sena sapņa piepildīšana. 2005. gadā Valgā atvēra pirmo halli (Piiri ielā 16), bet ziemā tajā nodarboties ar sportu bija gandrīz neiespējams aukstuma dēļ. Jaunā halle ir apsildāma, tāpēc ziemas aukstajos laikos tā ir vispiemērotākā vieta aktīvam dzīves viedam un nodarbībām ar ekstremālo sportu! Salīdzinot ar veco halli, tagad arī skatītājiem ir labākās iespējas novērot notikušo.

           

Valgas ekstremālās sporta halles darba laiks ir katru dienu no plkst. 16:00 – 20:00. Arī interesenti no Latvijas aicināti apmeklēt sporta halli, piedalīties ekstrēmajos treniņos un sacensībās! Halles apmeklēšana gan jauniešiem, gan pieaugušajiem ir bez maksas, toties aprīkojumam – velosipēdam vai skrituļdēlim jābūt pašam savs. Kas attiecās uz ķiveru lietošanu – tas ir katra paša ziņā, bet jāatceras, ka ķiveres lietošana ir papildus drošības garants!

           

Aktuālākai informācijai par sporta halles darba laikiem un nodarbībām tajā var sekot Facebook’a mājas lapā “Valga Sisehall/ Indoor Skatepark”.

           

Būvdarbus veica SIA “Mind Work Ramps” no Rīgas. Šim uzņēmumam jau ir prakse līdzīgu objektu būvēšanā citur Igaunijā. Dotajā brīdī uzņēmums būvē ekstrēmā sporta laukumu sacensībām “Simple Session” Tallinā.

           

Halles kopējās izmaksas: 30 000 eiro, no tām 5000 eiro Valgas pilsētas līdzfinansējums.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Valgā atklāta ekstrēmā sporta halle (T. Veselova)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.