27.06.2017
Trešo reizi norisināsies orientēšanās skrējiens "Iecavas MakGaivers 2017"

Š.g.5.augustā, trešo reizi Iecavā norisināsies orientēšanās skrējiens "Iecavas MakGaivers 2017", kas nu jau kļuvis par aizraujošu iecavnieku tradīciju. Skrējienā varēs piedalīties draugu, darba kolēģu un ģimeņu komandas. Ikviens varēs iepazīt Iecavas skaistākos saules staru apspīdētos objektus, Iecavas parku,kā arī ielas un, ja tās ikdienā nešķiet vairs tik interesantas, tad šis ir tas brīdis, lai pieteiktos skrējienam un tās piepildītu ar piedzīvojuma soļiem!  Pieteikšanās pasākumam sāksies 30.maijā, un ilgs līdz 10.jūlijam.

 

Aktīvais piedzīvojumu skrējiens „Iecavas MakGaivers 2017” radīts, lai rastu neaizmirstamu iespēju uzpildīt savu adrenalīna bāku un izveidot jaunu piedzīvojumu zibatmiņu, ģimenei, draugiem vai darba kolēģiem. Pasākuma galvenais mērķis ir aicināt dalībniekus iepazīt Iecavas novada vērtības un skaistākās ainavas, apzināties to kopšanu,saudzēšanu un glabāšanu, kā arī jebkurā no dalībniekiem attīstīt sevī MakGaivera  temperamentu - atjautīgu, zinošu un izveicīgu.

 

Pasākums „Iecavas MakGaivers 2017” ir komandas skrējiens pa norobežotu distanci, kura lokojas caur Iecavas upi, ielām, pļavām un ēkām. Pa trases trajektoriju izvietoti vairāki kontrolpunkti, kuros jāveic spēka, fiziskie un atjautības uzdevumi. Trases kopgarums ir 12-15 km.

 

Biedrība "Iecavas Jauniešu padome" aicina pieteikties jebkuru interesentu šim aktīvajam skrējienam, lai katrs Iecavā sastaptais "labrīts" un rokasspiediens būtu vēl sirsnīgāks un spēcīgāks!

 

„Iecavas MakGaivers 2017” starts paradzēts 5.augustā plkst.10:00,Grāfa laukumā 4, bet tālākās dienas gaitā dalībniekiem būs jādodas pa Iecavas novadu un jāpilda dažādi atjautīgi un ieintriģējoši  uzdevumi. Par "Iecavas MakGaivers 2017" dalībnieku var kļūt ikviens, kurš ir fiziski un emocionāli gatavs šim piedzīvojumu skrējienam! Komanda sastāv no 4 cilvēkiem, dzimuma proporcijā 2+2, un ātrākie, atjautīgākie un spēcīgākie MakGaiveri saņems balvas no pasākuma atbalstītājiem.

 

Aicinām komandas parūpēties par savu vizuālo noformējumu. Jo radošāk, jo labāk! Neaizmirstot dzīves gudrību, ka radošs var būt jebkas!

 

Pieteikties pasākumam var rakstot pieteikumu brīvā formā, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, dzimšanas datus, uz e-pasta adresi iecavasjp@inbox.lv. Dalība piedzīvojumu skrējienā "Iecavas MakGaivers 2017" ir bezmaksas.  

 

Skrējiena nolikums ŠEIT.

 

Pasākumu rīko:

Sabiedriskā labuma organizācija, biedrība "Iecavas Jauniešu padome"

 

 

Pasākumu finansiāli atbalsta:

Iecavas Novada dome

 

 

Pasākuma draugi:

Hesburger

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>