12.05.2017
Pie K. Ulmaņa pieminekļa Valkā noliek ziedus

Šodien, 12. maijā, Latvijas Zemnieku savienība (LZS), kas ir viena no vecākajām partijām Latvijā, atzīmē savu 100 gadu jubileju. 

         

Par godu partijas 100 gadu jubilejai šodien LZS vadība, LZS Saeimas deputāti, biedri un partijas atbalstītāji nolika ziedus pie K. Ulmaņa pieminekļa, kas atrodas Rīgā pretim Ārlietu ministrijai, pie K.Ulmaņa pieminekļa K.Ulmaņa dzimtajās mājās “Pikšas”, Dobeles novada Bērzes pagastā un pie K.Ulmaņa pieminekļa Valkā, kur tieši pirms 100 gadiem tika dibināta Latviešu Zemnieku savienība.

         

Latvijas Zemnieku savienība ir 1917. gadā dibinātās Latviešu zemnieku savienības pēctece, kas tika atjaunota 1990. gada jūlijā, pateicoties Latviešu Zemnieku savienības vecbiedriem. Šobrīd Latvijas Zemnieku savienībā ir vairāk nekā 1550 biedru, kas pārstāvēti 74 nodaļās visos Latvijas novados.

         

LZS ir centriski pragmatiskās pozīcijas uzturētāja, kas, strādājot rezultātam, vienmēr meklē domubiedrus un sabiedrotos. Mūsu pārliecība ir tā, ka, dzīvei sakārtojoties, centriskās nostādnes izrādīsies tautai labvēlīgākās un visāda veida ekstrēmismam Latvijā nebūs vietas. Līdzšinējā prakse, strādājot vairākās valdībās, ir apliecinājusi LZS kā paredzamu un valdību stabilizējošu spēku.

 

 

 

Latvijas Zemnieku savienības 100 gadu jubilejas ietvaros ziedu nolikšana pie K.Ulmaņa pieminekļa Valkā (A.Markoviča)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>