11.02.2019
Valkas novada VPVKAC sadarbība ar bankām – izlasi, piesakies, izmanto iespēju!

Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) sadarbībā ar SEB banku veic iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu Valkas novada iedzīvotāju nepieciešamību saņemt SEB bankas pakalpojumus klātienē, Valkā.

 

SEB bankas mobilā filiāle dos iespēju klientiem saņemt visus ikdienas finanšu pakalpojumus, kas tradicionāli pieejami bankas filiālē (izņemot skaidras naudas darījumus). Tikšanās dienā iedzīvotājiem būs iespēja nomainīt kodu karti pret kodu kalkulatoru, atvērt kontu, iemācīties lietot internetbanku, mobilo aplikāciju, bez maksas pieslēgt vai atbloķēt internetbanku, aktualizēt personas datus, lai turpmāk attālināti pieteiktu bankas pakalpojumus.

 

Novada iedzīvotāji, izmantojiet SEB bankas doto iespēju tikties klātienē ar bankas speciālistu! Izvērtējot klientu skaitu, kas būs pieteikušies un izrādījuši nepieciešamību pēc SEB bankas pakalpojumiem, tiks lemts par SEB mobilās bankas nodrošināšanu Valkā, šā gada 19.martā, Valkas novada VPVKAC telpās, Rīgas ielā 25, no plkst. 9:00 – 17:00.

 

Aicinām būt aktīviem un pieteikties pa tālruni 28644365 līdz šā gada 8.martam (ieskaitot)!

Aicinām vecāka gada gājuma cilvēku radiniekus nepalikt vienaldzīgiem, pieteikt un nogādāt savus tuviniekus norādītajā datumā, Valkas novada VPVKAC, lai izmantotu doto iespēju, klātienē saņemt bankas pakalpojumus (šobrīd aktuālākais saņemt kodu kalkulatoru)!

 

Ikdienā Valkā par SEB bankas un Swedbank internetbankas lietošanu, kā arī pakalpojumiem, kas piesakāmi, izmantojot internetbanku, iedzīvotājus konsultē, sniedz atbalstu, Valkas novada VPVKAC speciālisti. 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vorobjeva

Valkas novada VPVKAC vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.