09.06.2020
Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs informē

Ar šī gada 10. jūniju Valkas novada VPVKAC atsāks apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Ievērojot fiziskas distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumus, klientu apkalpošana turpmāk notiks tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

 

Lai pierakstītos Valkas novada VPVKAC apmeklējumam, iedzīvotāji ir aicināti zvanīt pa tālruņiem 26442285; 28644365 vai rakstīt elektronisko vēstuli uz valka@pakalpojumucentri.lv e-pasta adresi. 

 

Saņemot pakalpojumu klātienē, lūdzam iedzīvotājus lietot sejas aizsegus. Aicinām ierasties uz vizīti precīzi iepriekš norunātajā laikā, lai nepārklātos apmeklētāju plūsma un uzgaidāmajā telpā neveidotos rinda. Lūdzam VPVKAC telpās ienākt tikai pēc personāla uzaicinājuma! Drošības apsvērumu dēļ, aicinām līdzi ņemt un izmantot personīgos rakstāmpiederumus.

 

Ar šā gada 11. jūniju Valkas novada VPVKAC telpās, apmeklētāju pieņemšanu klātienē, pēc iepriekšēja pieraksta, atsāks Valsts zemes dienests.

 

Lai pierakstītos Valsts zemes dienesta apmeklējumam, iedzīvotāji ir aicināti zvanīt pa tālruni 64231795, norādot, ka vēlas pierakstīties vizītei Valkā.

 

Lauku atbalsta dienests Valkas novada VPVKAC telpās apmeklētājus pieņem klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta, katra mēneša 3. pirmdienā.

 

Lai pierakstītos Lauku atbalsta dienesta apmeklējumam, iedzīvotāji aicināti zvanīt pa tālruni 67095000, norādot, ka vēlas pieteikties klātienes konsultācijai Valkas novada VPVKAC.

 

Šobrīd nav precīzas informācijas, kad apmeklētāju pieņemšanu klātienē, Valkas novada VPVKAC telpās, atsāks Valsts ieņēmumu dienests. Sekojiet informācijai VID mājas lapā www.vid.gov.lv sadaļā aktualitātes.

 

Iedzīvotāji šobrīd aktuālos VID pakalpojumus var saņemt elektroniski, VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā, kā arī zvanot uz VID konsultatīvo tālruni 67120000 vai arī uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā “Sarakste ar VID”. 

 

Informāciju par zemāk uzskaitīto valsts iestāžu e-pakalpojumiem un to lietošanu aicinām saņemt attālināti - zvanot uz Valkas novada VPVKAC kontakttālruņiem : 66954878; 26442285; 28644365, vai sūtot savu jautājumu rakstiski uz e-pastu: valka@pakalpojumucentri.lv

 

  • Valsts ieņēmumu dienests
  • Valsts zemes dienests
  • Valsts darba inspekcija
  • Lauksaimniecības datu centrs
  • Uzņēmumu reģistrs
  • Lauku atbalsta dienests
  • Sociālās integrācijas valsts aģentūra
  • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija
  • Būvniecības valsts kontroles birojs

 

Jau iepriekš pateicamies iedzīvotājiem par izpratni!

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada VPVKAC vadītāja Baiba Vorobjeva

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.