26.03.2019
Valkas FM 104,5 frekvencē skan radio “Arena”

Jau šobrīd Valkā un tuvākajā teritorijā skan pavisam nesen izveidotais radio “Arena”.  Radio projekts tapis Valkas pilsētas kultūras nama direktora Māra Žigata iniciatīvas rezultātā ar mērķi, lai dotu jauniešiem iespēju apgūt mediju prasmes. M. Žigatam mediju biznesā ir jau 20 gadu pieredze.

 

Radio “Arena” var dzirdēt radiofrekvencē FM 104,5 Valkā un tuvākajā apkārtnē (50 km rādiusā) un tīmekļa vietnē www.radioarena.lv.

 

Pašlaik, radiostacijas viļņos var klausīties populārāko latviešu un ārzemju mūziku. Drīzumā klausītāji varēs dzirdēt ne tikai mūziku, bet arī ziņu raidījumus, kuros varēs uzzināt aktuālākos notikumus Latvijā un pasaulē.

 

Plānots, ka reizi nedēļā stacijā būs dzirdamas ziņas par Valkas novadu. Radio ir klausāms arī internetā, kas dos iespēju Valkas aktuālākos notikumus uzzināt arī ārpus Valkas un ārzemēs dzīvojošajiem valcēniešiem.

 

Šis radio ir nekomerciāls, tas nozīmē, ka stacijā reklāmas netiks atskaņotas.

 

Radio ietilpst medija “Arena” saimē, kur paralēli arī darbojas ziņu portāls www.arenanet.lv un Arena TV. Medijam ir divas televīzijas studijas, viena Valkā, otra – Rīgā. Abās studijās tiks filmēti raidījumi Latvijas Televīzijai.

 

Klausieties radio Valkā un tuvākajā teritorijā frekvencē FM 104,5 vai tīmekļa vietnē www.radioarena.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.