07.01.2019
Slēpošanas trase "Sedaskalni" ir gatava uzņemt slēpotājos

Slēpošanas trase Valkas pagastā "Sedaskalni" ir gatava uzņemt slēpotājos!

 

Trase tiek iekārtota jau vairākus gadus pēc kārtas līdz ar to jau ir ļoti labi sakārtots reljefs un pamatne, lai kvalitatīvi varētu izbaudīt ziemas priekus. Šobrīd trase ir pieejama arī slēpotājiem, izveidotā sniega pamatne ir kādus 3-5 cm bieza un slēpot ir iespējams, protams, ideālam variantam pietrūkst drusku palīdzība no debesīm.

 

Ja nebūs būtiskas izmaiņas laika prognozē, tad "Sedaskalnos" arī 3. februārī tiks uzsākta cīņa par Valkas četrcīņas titulu ar pirmo posmu distanču slēpošanā.

 

Par trases labiekārtošanu liels paldies jāsaka novadniekam Ivaram Stahovskim.

 

Ir izdarīti arī visi sagatavošanas darbi, lai lietu ledu uz Pludmales volejbola stadiona, bet kā jau ierasts šis process nav tik vienkāršs kā bija iecerēts projektā. Pludmales volejbola stadions tiek irdināts katru pavasari, lai segums būtu pēc iespējas mīkstāks - pretēji kā tas būtu nepieciešams slidotavas vajadzībām. Optimālais variants, lai izveidotu ledus pamatni ir vismaz -15 grādi pēc celsija. Tieši šī iemesla dēļ tiek meklētas alternatīves ledus liešanai uz pludmales volejbola laukumiem.

 

Kāmēr Valkā vēl noris gatavošanās ledus liešanai varam informēt, ka Valgā, Ērģemē un Vijciemā drīzumā būs pieejamas publiskās slidotavas. Tiklīdz tās būs gatavas apmeklētajiem informēsim arī visu sabiedrību.

 

 

"SEDASKALNI" atrašanās vieta 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics, 26306929

raivis.granics@valka.lv

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.