17.01.2019
Sākas balsojums par labāko veselības aprūpes speciālistu

Līdz 28.februārim iespējams balsot par aizvadītā gada labākajiem mediķiem, kuriem saskaņā ar balsojumu Latvijas Ārstu biedrība pasniegs "Gada balvas medicīnā".

 

"Gada balva medicīnā 2018" ir iespēja pateikt paldies profesionālajiem un nesavtīgajiem mediķiem, nobalsot par viņiem, tā sniedzot emocionālu atbalstu par viņu darbu.

 

Šogad iecerēts paplašināt balvu saņēmēju klāstu, papildinot to ar nominācijām "Gada ģimenes ārsts" un "Gada ārsts speciālists", tā sniedzot iespēju atsevišķi balsot par tiem ārstiem, kuri strādā dažādās specialitātēs poliklīnikās un slimnīcās. Par labāko veselības aprūpes speciālistu var nobalsot arī nominācijās "Gada zobārsts", "Gada ārsta palīgs", "Gada māsa", "Gada vecmāte", "Gada farmaceits" un "Gada funkcionālais speciālists".

 

Tradicionāli "Gada balva medicīnā" tiks pasniegta arī nominācijās "Gada cilvēks medicīnā", "Gada notikums medicīnā", "Gada slimnīca" un "Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā". Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā "Gada docētājs" par saviem pedagogiem balso Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas studenti. Šogad iecerēts pasniegt balvu arī par "Gada debiju medicīnā", novērtējot jauno speciālistu devumu medicīnas nozarē.

 

 

Balsot iespējams Latvijas Ārstu biedrības interneta vietnē "www.arstubiedriba.lv" . 

 

Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi dienā. 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.