14.09.2017
Miķeļdienas tirdziņā Kārķos aicina baudīt lauku rudens labumus  

 

Sestdien, 23. septembrī pulksten 11.00 Kārķos notiks tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties dārza, meža un lauku virtuves labumus un izbaudīt īstu lauku tirgus noskaņu, iesaistoties visdažādākajās aktivitātes, kas kuplinās šo pasākumu.

         

Pieaugušajiem un mazpulcēniem veiksmīgi pārdot un pircējiem atrast pašu gardāko un noderīgāko preci palīdzēs Saimniece, kuras lomā iejutīsies Vita Upeniece Melnbārde.

         

Aicinām uz tirgu līdzi ņemt dažādus vareni izaugušus dārzeņus, lai piedalītos dārzeņu svēršanā un mērīšanā, kādu dārzeni kopējam katlam Miķeļdienas biezzupas vārīšanai, sēnes (tajā skaitā neēdamas), lai piedalītos sēņu izstādē un to nosaukumu noteikšanā, no dārzeņiem, augļiem un dabas materiāliem veidotu Miķeli izstādei. Ja jums ir trauki, kurus jūs nelietojat un vēlaties atdāvināt Kārķu multicentra virtuvei, Tirgus laukumā būs Lielā trauku lāde.

 

Pēc veiksmīgas tirgošanās jaunajā tirgus laukumā,  Saimniece visus aicinās uz Dabas koncertzāli aplūkot sēņu un dārzeņu izstādes, piedalīties dārzeņu svēršanā un mērīšanā, kā arī piedalīties kartupeļu šķirņu degustācijā, kuras veiksmīgi izaudzējušas Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam saimes galdam” projekta iesaistītās ģimenes Kārķos. Noskatoties nelielu bērnu teātra izrādi, uzzināsim, kas ir burvju ābolītis. Pēc tam visi būsim godam nopelnījuši pusdienas, kuras ēdīsim uz Tradīcijas salas, baudot Miķeļdienas biezzupu.

         

Lai diena būtu pilnībā piepildīta, vakarā spēkosies ne vairs dārzeņi, bet sievas - pulksten 19.00 Kārķu tautas namā visi aicināti uz Mazsalacas novada amatierteātra “Ramata”  Annas Brigaderes lugas “Kad sievas spēkojas” viesizrādi, režisore Gunta Maskaviča. (IZRĀDE ATCELTA)!             

Būsiet gaidīti Kārķos, lai baudītu Miķeļdienas tirgu un atvasaru!

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Kārķu pagasta pārvaldes

Brīvā laika organizatore

Sandra Pilskalne

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.