04.03.2016
Ieslodzījuma vietu pārvalde aicina darbā vecākos inspektorus

Olaines cietuma teritorijā ar Norvēģijas valsts atbalstu šobrīd top Resocializācijas centrs atkarīgajiem notiesātajiem. Centrs iecerēts kā ieslodzījuma vietu sistēmas “pārmaiņu laboratoriju” labās prakses veidošanai.

 

Centrā tiks aizgūta Skandināvijas valstīs aprobētā kontaktpersonu sistēma, tas darbosies atbilstoši terapeitiskās kopienas modelim. No citām ieslodzījuma vietām centrs atšķirsies arī ar dinamiskās drošības pieeju, apvienojot uzraudzības un resocializācijas elementus jēgpilnā soda izpildes režīmā.

 

Centra būvniecība noslēgsies jau šī gada martā. Tajā paredzētas telpas gan individuālām gan grupu nodarbībām, sporta zāle, bibliotēka un datorklase. Ieslodzījuma vietās pieredzējušu speciālistu vadībā uzsākta notiesāto klientu atlase nosūtīšanai uz centru. Šobrīd Mācību centrā darba uzsākšanai nepieciešamās zināšanas apgūst centra personāla pirmā grupa divdesmit sešu amatpersonu sastāvā.

 

Vispirms centrā tiks atklātas trīs nodaļas, vēlāk vēl piecas. Tādēļ šobrīd Ieslodzījuma vietu pārvalde rīko atkārtotu konkursu atlikušā personāla nokomplektēšanai. Piedāvātās vakances – vecākais inspektors (kontaktpersona) un vecākais inspektors (psihologs).

 

Pieteikšanās termiņš ir 2016.gada 10.aprīlis, savukārt sešu mēnešu sagatavošanas kursus plānots uzsākt 2016.gada 2.maijā, vienlaikus arī uzsākot darba tiesiskās attiecības. Kursos tiks piedāvāts apgūt ne tikai cietumzinības, bet arī Latvijas apstākļiem pielāgotās, speciālās resocializācijas programmas “Atlantis” un “Pathfinder”, kuras tiks realizētas centrā. Kursu laikā nepieciešamības gadījumā var tikt nodrošinātas kopmītnes.

 

Galvenās prasības kandidātiem - motivācija strādāt ar cilvēkiem, kuru dzīvē nepieciešamas pozitīvas pārmaiņas, gatavība dienestam tiesībsargājošā institūcijā, vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība un vecums līdz 40 gadiem.

 

Centra darbiniekiem mēs piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, valsts amatpersonas statusu, kā arī darbu domubiedru kolektīvā, jaunizbūvētā resocializācijas kompleksā.

 

Ja rodas kādi jautājumi, varat sazināties ar Projekta vadītāju Māris Lusti, rakstot uz e-pastu: maris[punkts]luste[uz]ievp[punkts]gov[punkts]lv vai zvanot pa tālr. 67290262

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.