02.11.2017
Drosmīgie un interesenti aicināti piedalīties videoklipa filmēšanā

Šī gada 21. decembrī Valka-Valga ar plašu un aizraujošu kultūras programmu atzīmēs Šengenas līguma parakstīšanas 10. gadadienu.

         

Gatavojoties svinībām, ikviens valcēnietis aicināts piedalīties šī pasākuma veidošanā. Pasākuma organizatori ir iecerējuši uzņemt videoklipu, kurā Valkas-Valgas iedzīvotāji stāsta, kā bija dzīvot, kad mūsu pilsētas dalīja robežpunkti, kā valcēnieši gāja uz Valgu iepirkties un otrādi, varbūt kādam ir izstāstāms kāds interesants gadījums, kas sasauktos ar šo tēmu, u.c.    Iespējams kādam iedzīvotājam ir saglabājušās bildes, kurās var redzēt to laiku, kad cilvēki, šķērsojot robežu, uzrādīja robežsargiem pases, stāvēja garās rindās pēc Valgas veikalos lētāk nopērkamā cukura vai kāda cita produkta! Tās arī ļoti noderētu videoklipa izveidē!

         

Drosminiekus un interesentus, kuri vēlas piedalīties šī videoklipa izveidē, stāstīt savas atmiņas, pārdomas, dalīties kādās jaukās vai smieklīgās atmiņās, aicinām pieteikties līdz šī gada 10. novembrim (ieskaitot), rakstot uz e-pastu aksana[punkts]markovica[uz]valka[punkts]lv vai zvanot 26444002.

         

Cerams, ka valcēnieši un valdzēnieši būs aktīvi un atsaucīgi, un organizatoru iecerētais tiks realizēts! Uzfilmētais videoklips būs redzams gan 21. decembra pasākumā uz liela LED ekrāna, gan Valkas novada un Valgas pilsētas sociālajos tīklos un, iespējams, arī Latvijas un Igaunijas nacionālajā televīzijā.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.