01.06.2017
Bezmaksas nodarbības topošajiem vecākiem  Valkā

SIA „Vidzemes slimnīca“ sadarbībā ar Valkas novada domi aicina Valkas novadā dzīvojošos topošos vecākus apmeklēt bezmaksas pasākumu ciklu  „Topošo vecāku skola“.

 

Veselības veicināšanas pasākumu cikla ietvaros grūtnieces varēs apmeklēt lekciju, kuru lasīs pieredzējusī vecmāte Zinta Aleksejeva, un 6 vingrošanas nodarbības grupā, kuras vadīs fizioterapeits Mikus Mezītis.

 

Lekcijā grūtnieces varēs uzzināt par svarīgiem aspektiem grūtnieces ikdienā, saņems informāciju par to, kāda nozīme ir pareizam uzturam un fiziskajām aktivitātēm, kā arī par to, kā mainās ģimenes dzīve un pāra attiecības, gaidot bērniņu. Izskanēs arī tādas aktuālas tēmas kā „Kaitīgie ieradumi“ un  „Kur meklēt informāciju un palīdzību, ja nepieciešams“.

 

Grupu vingrošanā uzmanība tiks pievērsta vēdera muskulatūras, kā arī muguras, it īpaši muguras lejas daļas un korsetes daļas stiprināšanai.

 

Pirmā cikla sākums – trešdien, 7. jūnijā, plkst. 14.00-15.00. Tās grūtnieces, kas būs apmeklējušas šo lekciju, saņems abonementu 6 vingrošanas nodarbībām grupā.

Pirmā vingrošanas nodarbība notiks 20.jūnijā, plkst.13.30-14.00, bet pārējās tajā pašā laikā – 22. jūnijā, 26. jūnijā, 29. jūnijā, 24. jūlijā un 28. jūlijā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Gan lekcija, gan vingrošana grupā notiks Valkas poliklīnikā, Rūjienas ielā 3. 

 

“Topošo vecāku skola” tiek realizēta Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valkas novadā”, id.Nr. 9.2.4.2./16/I/035, ietvaros.

 

Kopumā 2017. gadā paredzēti 3 šādi cikli. Nākamo „Topošo vecāku skolas“ ciklu sākums plānots septembrī un novembrī.

                                                                                                                                            

DROŠĀKAIS ATBALSTS JŪSU VESELĪBAI VIDZEMĒ!

                                                                                                                                          

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                               

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes slimnīcas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Benita Brila

mob.t. 29411814

  

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.