23.03.2015
Bērnunamu un maznodrošināto ģimeņu bērnus aicina uz bezmaksas Lieldienu pasākumu

Ieskandinot Lieldienas, biedrība „Reāls Piedzīvojums” š.g. 29.martā plkst. 12.00 organizē bezmaksas Lieldienu pasākumu bērnu namu, maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pasākumu atklās mūziķis Andris Kivičs. Aicinām interesentus pieteikt savu dalību līdz 27.martam mājas lapā www.realspiedzivojums.lv vai rakstot uz e-pastu labdariba[uz]realspiedzivojums[punkts]lv ar norādi „Lieldienu labdarības pasākums”.

 Pasākums norisināsies Rīgā, Skolas ielā 6, Ebreju biedrības namā, kur vienkopus pulcēsies bērni no bērnu namiem un dažādu Latvijas pašvaldību maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Kopumā piedalīsies aptuveni 300 dalībnieki. Šādus un līdzīgus labdarības pasākumus divas līdz četras reizes gadā biedrība „Reāls Piedzīvojums” rīko jau ceturto gadu. Biedrības organizētajos labdarības, publiskajos un  sabiedriskajos pasākumos kopš 2010. gada bez maksas ir piedalījušies jau turpat 18 000 dalībnieku.

Lieldienu labdarības pasākuma ietvaros norisināsies izrāde „Lieldienas Čučumuižā”, kuras laikā dalībnieki jautri un atraktīvi varēs līdzdarboties, dziedāt un dejot, kā arī piedalīties tradicionālās Lieldienu aktivitātēs. Tostarp ikvienam būs iespēja iemēģināt savu roku olu ripināšanas  un citās tematiskās aktivitātēs. Kopā ar pasākuma dalībniekiem Lieldienas ieskandinās mūziķis Andris Kivičs, kurš svētkos apmeklētājiem veltīs savas dziesmas.

Lieldienu labdarības pasākuma mērķis ir sniegt pozitīvas svētku emocijas bērniem, kuriem nav ģimenes vai kuras finansiālu apsvērumu dēļ nevar baudīt jaukas un interesantas svinības citviet.

„Reāls Piedzīvojums” aicina iesaistīties arī citus uzņēmumus, organizācijas un interesentus, ziedojot bērniem saldumu paciņas (cepumi, konfektes, augļi, sulas un citi saldumi), biļetes uz pasākumiem (teātris, cirks, muzejs, akvaparks u.tml.), veicot finansiālu ziedojumu vai nodrošinot citas dāvanas, kas sasildīs un iepriecinās mazās sirsniņas.

Biedrība „Reāls Piedzīvojums” ir sabiedriskā labuma organizācija, kuras mērķis ir veicināt aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērnu, jauniešu un pieaugušo vidū, veicināt jaunatnes patriotismu, biedriskumu, drošsirdību, fiziskās un garīgās spējas, personisko kultūru un disciplīnu, kā arī vides aizsardzības pasākumus. „Reāls Piedzīvojums” regulāri organizē bezmaksas pasākumus dažādu sociālo grupu bērniem – tostarp 2014.gada vasarā ar Sabiedrības integrācijas fonda un Latvijas valsts atbalstu tika organizēta bezmaksas nometne 30 ārzemju latviešu diasporas bērniem. Tāpat ikvienam jebkurā laikā bez maksas ir iespēja apmeklēt „Reāls Piedzīvojums” izveidoto Veselības un aktivitāšu trasi Ulbrokā.

 Uzziniet vairāk par dalību pasākumā un ziedošanas iespējām, zvanot pa tālruņiem 28373749 vai 29325382, rakstot uz e-pastu labdariba[uz]realspiedzivojums[punkts]lv vai meklējot informāciju mājas lapā http://realspiedzivojums.lv/labdariba/aktualie-labdaribas-pasakumi.html

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.