24.02.2020
Ātrāk, ērtāk, drošāk. SIA "Valkas Namsaimnieks" aicina reģistrēties rēķinu apkalpošanas platformā Billme.

No 2020. gada SIA "Valkas Namsaimnieks" klientiem ir pieejama tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platforma Billme. Par sadarbību, inovācijām un tehnoloģiju lietošanu ikdienas darbā stāsta uzņēmuma valdes loceklis Ivo Meļķis.

 

SIA "Valkas Namsaimnieks" prioritāte vienmēr ir bijusi klientu apkalpošana un uzņēmuma saimnieciskās darbības resursu optimizācija. Ļoti būtiska ir vienkārša un ātra komunikācija starp uzņēmumu un iedzīvotājiem, jo mums ir svarīgi ātri reaģēt uz jebkuru nestandarta situāciju un iespējami operatīvāk atrisināt konstatētās problēmas.  Mūsdienīga tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platforma tika pieslēgta, lai nodrošinātu mūsu klientiem arvien labāku apkalpošanu, vienlaikus uzlabojot uzņēmuma darba procesus.

 

Esam gandarīti, ka ar platformas izstrādātāju ir panākta vienošanās par pakalpojuma bezmaksas pieslēgšanu, izmantošanu un integrāciju mūsu grāmatvedības programmā. Tas nozīmē, ka mūsu uzņēmums un klienti saņems un izmantos jaunākās paaudzes tehnoloģijas risinājumu, neieguldot savus līdzekļus.

 

Jaunajā sistēmā mājokļu īpašnieki bez maksas var saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Platformu var izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam ir pieejama mobilā lietotne. Ir pieejama arī rēķina apmaksas iespēja, izmantojot maksājumu karti, bet par šo pakalpojumu tiks aprēķināta komisijas maksa divu procentu apmērā no kopējas rēķina summas. Turklāt klientu ērtībai paliek spēkā visi iepriekš izmantotie apmaksas veidi.

 

Rūpējoties par klientu un uzņēmuma datu drošību, pastiprinātu uzmanību esam veltījuši aizsardzības un drošības jautājumiem. Konstatējām, ka rēķinu apkalpošanas platforma pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

 

Jaunu sistēmu ieviešanas rezultātā SIA "Valkas Namsaimnieks" darbs kļūst operatīvāks, efektīvāks un klientiem pieejamāks. Tas savukārt veicina klientu uzticību un pārliecību par uzņēmuma darbu. Ne mazāk svarīgs tiešsaistes platformas izmantošanas aspekts ir dabas resursu aizsardzība, jo, neizmantojot papīra formātu, mēs visi kopā saglabājam mūsu nākotnes kopējo vērtību – dabu.

 

Par platformas lietotāju var kļūt ikviens mūsu klients. Visus, kas pašreiz neizmanto Billme platformu rēķinu saņemšanai un skaitītāju rādījumu nodošanai, aicinām uz e-pasta adresi info@valkasnams.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.