01.02.2016
Atbalstu norēķiniem par elektrību varēs saņemt arī cilvēki ar 1.grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem

Atbalstu norēķiniem par elektrību šogad var saņemt arī cilvēki ar 1.grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem. Tāpat kā trūcīgas un maznodrošinātas personas, arī šie cilvēki par pirmajām 100 mēnesī izlietotajām kilovatstundām var maksāt mazāk.

Atbalstu var saņemt uz līgumu, kas ir noslēgts par jebkuru Elektrum produktu, neatkarīgi no tā, vai tas ir atbalsta saņēmēja vai kādas citas personas līgums.

Atšķirībā no trūcīgām un maznodrošinātām personām, cilvēkiem ar 1. grupas invaliditāti un ģimenēm ar bērniem invalīdiem atbalstam jāpiesakās, aizpildot pieteikumu.

Pieteikties atbalstam var portālā elektrum.lv vai klātienē jebkurā no Latvenergo klientu apkalpošanas centriem Elektrum.

  1. grupas invalīda vietā pieteikumu var iesniegt arī pilnvarots asistents vai tuvi radinieki.

Lai iesniegtu pieteikumu elektroniski, nav nepieciešami nekādi papildu dokumenti.

Piesakoties klātienē, vajadzēs uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un bērna personas apliecību (ja tiek kārtots atbalsts ģimenei ar bērnu invalīdu).

Pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā, tādēļ jau dažas minūtes pēc pieteikšanās

klients saņems informāciju, ka pieteikums ir izskatīts un atbalsts ir piešķirts.

Atbilstoši likumam dažādi atbalsta veidi nesummējas: tas nozīmē, ka trūcīga persona ar 1. grupas invaliditāti var saņemt atbalstu tikai par 100 kWh mēnesī.

Atbalsts tiek piešķirts no tā mēneša, kad aizpildīts pieteikums, un līdz 2016. gada beigām.

Pēc atbalsta piešķiršanas pieteicējs saņems detalizētu informāciju par norēķinu kārtību savā e-pastā vai pa pastu.

Sīkāka informācija par atbalstu ir pieejama portālā elektrum.lv.

Papildu jautājumus par atbalstu cilvēki ar 1. grupas invaliditāti un ģimenes ar bērniem invalīdiem var uzdot e-pastā, rakstot uz klientu[punkts]serviss[uz]elektrum[punkts]lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80 200 400.

Tāpat kā iepriekš, jūsu pašvaldības sociālo dienestu darbinieki ar jautājumiem par atbalstu elektrības maksājumiem var vērsties pie mums pa tālruni 67723552 vai rakstot uz atbalsts[punkts]elektribai[uz]latvenergo[punkts]lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.