20.08.2019
Aicina pievienoties starptautiskam braucienam pa trim Baltijas valstīm

Par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai 23. augustā norisināsies automašīnu un motociklu entuziastu brauciens maršrutā pa visām trim Baltijas valstīm.

 

Informācija par maršrutu:

Brauciens sāksies 23. augusta rītā Viļņā (Katedrāles laukumā), kā arī Tallinā (drīzumā tiks izziņota precīza vieta un laiks). Brauciena atklāšanas ceremonijās piedalīsies valsts iestāžu pārstāvji.

 

30 ar pasākuma oficiālo simboliku rotātas automašīnas uzsāks braucienu par vēsturisko maršrutu, sākot ceļu no Tallinas un Viļņas virzienā uz Rīgu. Auto klubu pārstāvji un individuālie dalībnieki varēs pievienoties braucienam pa ceļam vairākos satikšanās punktos (precīzas pieturvietas un laiks tiks paziņots 21. augustā).

 

Visi Baltijas ceļa maršruta dalībnieki satiksies Rīgā, kur oficiālā ceremonijā simboliski kā dāvanas pasniegs Baltijas valstu karogus Rīgas pašvaldības pārstāvjiem. Brauciena dalībnieki no Rīgas turpinās savu ceļu tālāk uz Tallinu un Viļņu (atkarībā no izvēlētā maršruta virziena). Arī Rīgā braucienam varēs pievienoties jauni dalībnieki.

 

Vēsturiskā brauciena noslēgumā oficiālo pasākumu laikā Viļņā un Tallinā brauciena dalībnieki simboliski pasniegs karogus valsts iestāžu pārstāvjiem. Par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai galvaspilsētu centrālajos laukumos notiks publiski pasākumi. Visās trīs Baltijas valstu galvaspilsētās tiks dziedātas valstu himnas.

 

Braucienam pasākuma dienā līdzi sekos pasākuma galvenais informatīvais atbalstītājs “Delfi”.

 

Pasākuma organizatori plāno, ka braucienā piedalīsies no 5000 līdz 8000 automašīnas. Visu dalībnieku auto, kas iepriekš būs reģistrējušies pasākumam, tik rotāti ar uzlīmēm ar “Baltijas ceļš – 30” simboliku. Auto uzlīmes ar pasākuma simboliku nodrošinās pasākuma oficiālais partneris.

 

Pasākuma dienā plānots arī uzstādīt vairākus rekordus.

 

Dalībai braucienā var reģistrēties līdz 21. augustam: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

Pasākuma organizatori

http://www.baltijoskelias30.lt/?lang=lv#

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.