27.10.2021
Aicina piedalīties vebinārā “Patērētāju tiesības - saprast un izmantot savas tiesības”

Eiropas Savienības vienotais tirgus piedāvā tik daudz iespēju veidot, paplašināt, ka arī īstenot savas dzīves plānus. Tomēr saprast, kur atrast nepieciešamo informāciju un administratīvās procedūras, ne vienmēr var būt vienkārši.

 

Your Europe portāls ir ES vienota digitālā vārteja iedzīvotāju un uzņēmumu vajadzībām. Portāls var palīdzēt atrast Eiropas un nacionāla līmeņa tiešsaistes avotus, kuros sniegta visa nepieciešamā informācija, kas palīdz dzīvot, mācīties, iepirkties un nodarboties ar uzņēmējdarbību jebkur ES (pieejams ES dalībvalstu oficiālajās valodās).

 

Latvijā 2021. gada 5. novembrī norisināsies Your Europe portāla prezentācija. Pasākums būs veltīts patērētāju tiesībām, produktu / pakalpojumu iegādei un pārdošanai ES vienotajā tirgū. Pasākums aptvers tematus, kas ir saistīti ar iepirkšanos tiešsaistē, negodīgu komercpraksi un maldinošu reklāmu, kā arī strīdu risināšanu un sociāli atbildīgu patēriņu.

 

VEBINĀRA PROGRAMMA

 

Vebināru organizē Eiropas Komisija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (turpmāk - VARAM) ar mērķi popularizēt Eiropas Savienības (turpmāk - ES) līmeņa pārrobežu pakalpojumu portālu “Your Europe”.

 

Vebinārs norisināsies attālinātā formātā, bez iepriekšējās reģistrēšanas. Tiešraide būs pieejama vietnē: https://europa.eu/youreurope/sdg/#/lv/events/your-europe-has-the-answers-latvia

 

Vebinārs tiek fokusēts uz patērētāju tiesībām, produktu/pakalpojumu pirkšanu un pārdošanu ES tiešsaistes vienotajā tirgū , tostarp jautājumiem, kas saistīti ar negodīgu komercpraksi un strīdu izšķiršanu, sociāli atbildīgu patērētāju tiesību aizsardzību un citiem jautājumiem.

 

Avots: www.europa.eu

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.