14.01.2016
Mainīs autobusu kursēšanas laikus vairākos vietējās nozīmes maršrutos

 

SIA “VTU Valmiera” informē, ka no 2016.gada 18.janvāra tiks mainīti reģionālo vietējās nozīmes maršrutu Rūjiena – Kārķi – Valka, Rūjiena – Mazsalaca – Valmiera un Rūjiena – Arakste – Rūjiena autobusu atiešanas laiki, braukšanas laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiki galapunktos vairākos reisos.

 

Mainīti atiešanas laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiki galapunktā maršruta Rūjiena – Kārķi – Valka reisiem. Šie reisi izpildīti katru dienu. Tāpat arī Rūjiena – Mazsalaca – Valmiera autobuss, kas pašreiz izbrauc plkst. 15.30, turpmāk ceļā dosies plkst. 15.25, mainīti arī šī reisa braukšanas laiki starp pieturvietām. Reisu izpilda katru dienu. Izmaiņas kustību sarakstā gaidāmas arī maršrutā Rūjiena – Arakste – Rūjiena reisam, kas pašlaik ir plkst. 6:35, bet būs plkst. 6:25, kā arī reisiem plkst. 6.25 un plkst.16:00 mainīti braukšanas laiki starp pieturvietām, slēgta pietura “Eriņi”. Šos reisus izpilda darba dienās mācību gada laikā, mācību dienās.

 

Maršrutā Rūjiena – Kārķi - Valka tiek samazināts braukšanas laiks, jo ir uzlabots ceļa segums. Savukārt autobusu kursēšanas grafiks maršrutā Rūjiena – Mazsalaca – Valmiera mainīts, lai pasažieri paspētu pārsēsties autobusā, kas no Valmieras dodas uz Rīgu. Maršrutā Rūjiena – Arakste - Rūjiena ir slēgta pieturvieta “Eriņi” nepietiekama pasažieru skaita dēļ.

 

Mainītais autobusu kursēšanas saraksts skatāms uzņēmuma interneta vietnes vtu-valmiera.lv sadaļā “Pasažieru pārvadājumi”, “Izmaiņas kustību sarakstos”, kā arī tas būs apskatāms attiecīgo maršrutu pieturvietās.

 

IZMAIŅAS

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.