29.09.2017
CSDD konkurss „Gribu būt mobils” sāk jauno sezonu!

2017./2018. mācību gadā ļoti aktuāls ir un paliek jautājums par ceļu satiksmes noteikumu  teorētiskajām zināšanām un to praktisku pielietojumu ikdienā, piedaloties ceļu satiksmē. Lai palīdzētu skolēniem apgūt kvalitatīvas zināšanas par satiksmes drošības jautājumiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina visus 6.-8. klašu skolēnus šajā mācību gadā būt mobiliem un piedalīties konkursā „Gribu būt mobils”.
 

Aicinām skolas aizpildīt pieteikumu anketu mājas lapā berniem.csdd.lv.
 

Ik gadus CSDD organizē satiksmes drošības izglītojošas kampaņas un projektus par dažādām aktuālām tēmām – atstarotāju un drošības jostu lietošana, izglītības projekti jaunajiem gājējiem, topošajiem velosipēdu un mopēdu vadītājiem. Daudzu gadu preventīvie pasākumi ir devuši rezultātus - 2017. gada septiņos mēnešos kaut nedaudz, bet ir mazinājies bērnu apdraudējums ceļu satiksmē. Tā, salīdzinot ar 2016. gada attiecīgo periodu, par 3% mazāk bērnu ir guvuši ievainojumus ceļu satiksmes negadījumos. Diemžēl, 2017. gada septiņos mēnešos satiksmes negadījumos dzīvību zaudējušie 3 bērni, kuri visi ir bijuši pasažieri. Nākamā apdraudētākā grupa ir gājēji – 88 ievainotie (2016. gada attiecīgajā periodā 98 bērni).

 

Konkurss notiks 3 posmos no 2017. gada 12. oktobra līdz 2018. gada martam visā Latvijā. Neklātienes sacensības (internētā), bet 7 pusfināli un fināls - klātienes sacensības.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.
 

Ceļu satiksmes drošības direkcija novēl veiksmīgu un radošām idejām bagātu jauno mācību gadu visiem skolēniem un skolotājiem. Vēlam visiem drošu ceļu, spēku un izturību apgūstot zināšanas!
 


 

Konkursa “Gribu būt mobils” organizatoru vārdā
Gatis Purmalis
SIA Aģentūra VB Plus
Projektu vadītājs
Tel. 67 553 017
Mob.tel. 26 674 638
www.agencyvb.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>