11.05.2017
BK “Valka - Valga” noslēdz sezonas LBL un ALEXELA

Vakar, 10. maijā notika BK “Valka - Valga” sezonas noslēguma pasākums atpūtas bāzē “Mednieki”, Zvārtavas pagastā.  Tika pārrunāta aizvadītā sezona, gan iezīmēta komandas attīstības koncepcija nākamajos gados.

         

LBL pirmajā divīzijā BK “Valka - Valga” šajā sezonā ir ieņēmusi 9. vietu 10 komandu konkurencē. Igaunijas līgā rezultāts bijis labāks – 6. vieta.

         

Komandas vadība uzskata, ka sasniegtais rezultāts ir apmierinošs, jo Latvijas basketbola līgā vairākās spēlēs rezultātus izšķīra pēdējais metiens un pietrūka veiksmes, lai komanda iegūtu augstāku vietu, reizē atzīstot, ka izslēgšanas spēles šogad nebūtu izdevušās šā kā tā, jo tām komandām, kas iekļuva play-off, bija labāka komplektācija.

         

Igaunijas līgā izslēgšanas spēlēs nācās piekāpties BK “Rapla”, kas nākamajā kārtā uzvarēja favorītu BK “Tartu” un cīnīsies par zeltu.

         

Vakar tika noslēgti divi līgumi: ar komandas galveno treneri Kristapu Zeidu (uz 2 sezonām), kā arī klubam būs jauns menedžeris Jānis Tiltiņš (līdz šim guvis pieredzi Jelgavas basketbola klubā).

         

Nākamajā sezonā daudz lielāks akcents tiks likts uz jaunajiem spēlētājiem, maksimāli dodot iespēju “Valkas internāta” audzēkņiem, vairāk strādājot uz nākotni, tāpēc uzdevums nākamsezon Latvijā iekļūt astotniekā un Igaunijā – sešiniekā. Strādāt, lai aiznākamajā sezonā ar saliedētu komandu varētu sasniegt augstākus mērķus.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.

>