26.01.2018
Aicina uz triju lielisku koru sadziedāšanās kopkoncertu “… un gaisā lido pavasar’s”

Jau pavisam drīz, 15.februārī plkst.18.00, Valkas kultūras namā notiks Rīgas Franču liceja kora “Mēs lidosim!” (diriģenti Liene Batņa, Toms Kazimirisaņecs, koncertmeistars Anatolijs Livča), Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas jauniešu kora (diriģents Edgars Vītols) un Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas jauniešu kora (diriģente Inese Niklaviča, koncertmeistars Andris Niklavičs) kopkoncerts “… un gaisā lido pavasar’s”.

 

Šī koncerta pamatā ir Ērika Ešenvalda dziesmu cikls “Septiņi brīnumi”, skanēs arī citu komponistu dziesmas, koncertā piedalīsies Latvijas Mūzikas akadēmijas jaunie vokālisti. Kopkoncerts Valkā ir ieskaņas koncerts IV Jāzepa Vītola skolu koru un vokālo ansambļu konkursa atvērtajam konkursam J.Vītola  Mūzikas akadēmijas Lielajā aulā, kas notiks martā.

 

Latvijā plaši zināmie diriģenti un Latvijas Mūzikas akadēmijas mācībspēki Liene Batņa un Edgars Vītols ir ļoti ieinteresēti dot savu artavu kopā ar koriem un kolēģiem kormūzikai tik ļoti nozīmīgā vietā – Valkā, ieskandinot pavasari skaistā dziesmotā pasākumā.

 

Laipni gaidīts ikviens kora mūzikas cienītājs un mīļotājs!

 

Informāciju sagatavoja:

Andriga Lozda

 


 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.