07.12.2017
Aicina atbalstīt labdarības akciju ,"Atbalsti sirmgalvi Ziemassvētkos"

No š.g. 24.oktobra Valkā darbojas labdarības organizācija Nodibinājums ,,Fonds ,,Sirds atsaucība”, kura dibinātājas ir Indra Krūkliņa un Lāsma Egle.

 

,,Fonds ,,Sirds atsaucība”  ir labdarības organizācija, kura palīdz nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām,  kā trūcīgas un maznodrošinātās ģimenes, cilvēkus ar īpašām vajadzībām, bezdarbniekus, vientuļos seniorus, daudzbērnu un nepilnās ģimenes u.c.

 

"Atbalsti sirmgalvi Ziemassvētkos" Ikdienas dzīvē un sabiedrībā tiek maz runāts par vientuļo sirmgalvju dzīves likstām, viņu grūtībām. Vairāk dzirdam par grūtībās nonākušajām ģimenēm un bērniem, par ārstēšanas un medikamentu atbalsta nepieciešamību, rehabilitāciju un citiem palīdzības lūgumiem, taču grūti klājas arī tiem sirmgalvjiem, kas palikuši vieni, kuriem nav bērni, nav neviena radinieka - vientuļajiem senioriem. Dažiem senioriem ir radinieki, bet viņi paši nespēj palīdzēt vai nevēlas palīdzēt, ir izbraukuši labākas dzīves meklējumos uz ārvalstīm un radus apciemo arvien retāk.

 

Bieži senioru niecīgās pensijas, liek meklēt palīdzību sociālajā dienestā, izjūtot kaunu, pazemojumu, bezspēcību lūdzot atbalstu iztikai, medikamentu apmaksai vai malkas iegādei. Šādos gadījumos ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība un atbalsts!

 

Tas ir atbalsts ko mēs visi kopā varam sniegt! Ziedojums kā Jūsu atbalsts iespējams finansiāls un materiāls - pārtika (ar ilgāku realizācijas termiņu, piemēram, cukurs, eļļa, cepumi, makaroni, griķi, konservi, tēja, kafija, kāds kārums u.c.) Pārtikas pakas senioriem plānotas nogādāt 2018.gada janvāra mēneša ietvaros.

 

 

Fonda ziedojuma kastītes Valkas novada vientuļo sirmgalvju pārtikas pakām ir izvietotas Valkas pilsētas veikalos:
- "Valdis", 
Ausekļa ielā 54
- "Liepa", 
Rīgas ielā 33
- "SuPer Alko", 
Raiņa ielā 3b
- "Alko Shop", 
Raiņa ielā 7

 

 

 

 

Vairāk informācijas: www.sirdsatsauciba.lv

Lāsma Egle: lasma[punkts]egle[uz]gmail[punkts]com 22002107

Indra Krūkliņa: indra[punkts]kruklina[uz]inbox[punkts]lv 29191618

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.