25.03.2019
VEF basketbola akadēmija Valkā aicina jaunos basketbolistus

Jau šovasar Valkā darbu sāks VEF basketbola akadēmija. Tās galvenais treneris būs lielisks speciālists – Jānis Butāns (Latvijas U14 izlases galvenais treneris, bijis U18 un U20 izlašu otrais treneris). Akadēmijas audzēkņu komanda spēlēs LBL 2 turnīrā, bet labākie – kaldinās meistarību arī profesionālajā komandā Valga/Valka Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā.

 

Audzēkņiem tiks nodrošināti ideāli apstākļi (treniņi divreiz dienā, jauna viesnīca, sportistiem piemērota ēdināšana trīs reizes dienā, ekipējums), fizioterapeits, fiziskās sagatavotības trenera konsultācijas. Mācības Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijā vai arī Valgas arodskolā (angļu valodā).

 

 Akadēmijas audzēkņu kodols jau ir nokomplektēts, bet būs arī papilduzņemšana. Ja tiešām vēlies būt profesionāls basketbolists ar mērķi sasniegt visaugstākos rezultātus, esi gatavs grūtam treniņdarbam internacionālā vidē (Valgas/Valkas kluba darba valoda ir angļu), raksti motivācijas vēstuli un savu CV uz adresi: davids.vitols10@gmail.com

 

Ja esat vai pazīstat kādu aizrautīgu basketbolistu, kas gaida izaugsmes iespējas, dodiet viņam ziņu, kā arī iesakiet šo rakstu spiežot “dalīties” jeb “share” Facebook, Draugiem.lv un “retweet” Twitter tīmekļa vietnēs.

 

Foto: Dace Pūce

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.