04.06.2014
Valkas - Valgas pilsētu svētku laikā būs daļēji ierobežota vai slēgta satiksme

Valkas- Valgas dvīņu pilsētu festivāla pasākumu laikā 7. un 8.jūnijā būs daļēji ierobežota vai slēgta satiksme vairākos Valkas ielu posmos.

Sestdien, 7.jūnijā no plkst. 14.00 līdz aptuveni plkst.14.40 notiks Lielā Ratu Pastaiga, kurā aicināti piedalīties Valkas un Valgas jaunie vecāki ar izrotātiem bērnu ratiņiem, kā arī bērni ar leļļu ratiņiem. Tā sāksies no Valgas Jāņa baznīcas, virzīsies gar t/c Rimi Valgā un tiesas namu Valkā, pa Rīgas- Raiņa- Em. Dārziņa ielu līdz Valkas pilsētas kultūras namam.
Pie Valkas pilsētas kultūras nama no plkst.12.00 līdz 17.00 darbosies maksas un bezmaksas atrakcijas bērniem, tāpēc laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00 satiksmei būs slēgta Em. Dārziņa iela no krustojuma ar Rīgas ielu līdz Ausekļa ielai un Rīgas ielas posms no Beverīnas līdz Em. Dārziņa ielai.
Savukārt, svētdien, 8. jūnijā laikā no plkst. 9.00 – 15.00 ar pārtraukumiem pilnībā tiks slēgta satiksme no Sēlijas ielas līdz Rīgas ielai – 2, dzīvojamo māju iedzīvotāji varēs izbraukt cauri Rīgas ielas – 6 pagalmam. Nokļūt Valgā autovadītāji varēs pa Latgales ielu.
Starptautiskā ielu skrējiena „Loskutov Cup” ietvaros laikā no plkst. 14.00 – 15.00 satiksmei tiks slēgta Rīgas iela posmā līdz Beverīnas ielai, daļēji satiksmes ierobežojumi tiks veikti visā Rīgas ielas posmā līdz Zemgales ielai, tālāk Raiņas ielas posms, tad Ausekļa iela un Rūjienas iela līdz Igaunijas robežai.

Lūdzam autovadītājus būt uzmanīgiem, iecietīgiem un saprotošiem!

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole – Valkas novada domes sporta un jaunatnes daļas vadītāja;
Līga Pandalone – Valkas pilsētas kultūras nama metodiķe.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.