15.03.2021
Valkas pašvaldības darbs Covid-19 pandēmijas laikā

No 2021. gada 7. aprīļa ārkārtējā situācija Latvijā vairs nav spēkā. Ņemot vērā to, ka saslimstības lejupslīde valstī nav noturīga, valdība ir lēmusi saglabāt un nostiprināt vairākus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Valkas pašvaldībā apmeklētājus klātienē turpinās pieņemt Dzimtsarakstu nodaļa (Beverīnas ielā 3) un Valkas novada domes kase (Semināra ielā 29) tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

 

Valkas novada domes kase

Valkas novada domes kasē, Semināra ielā 29, Valkā apmeklētāju pieņemšana tiek organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

 

Pēc iepriekšēja pieraksta tiks nodrošinātas darba algu, sociālo pabalstu un izglītojamo stipendiju izmaksas, un pieņemtas arī iemaksas.

 

Pieteikt vizīti varat zvanot uz tālr. nr. 64722059 vai 26425031.

 

 

Dzimtsarakstu nodaļa

Apmeklētāju  pieņemšana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

 

Lai iepriekš pieteiktu vizīti zvaniet uz zemāk norādītajiem tālruņiem:

  • Māra Zeltiņa - 64781556, 28350388
  • Inita Rikse -  64781557

 

Pašvaldības darbinieki, kuriem darba specifika to ļauj, strādā attālināti, tāpēc aicinām iedzīvotājus ar sev aktuālajiem jautājumiem vērsties attālinātā veidā, zvanot uz attiecīgā speciālista tālruņa numuru vai rakstot e-pastu.

 

Pašvaldības speciālistu kontaktinformācija pieeja tīmekļvietnes www.valka.lv sadaļā “Kontakti”.

 

Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs

Lai saņemtu VPVKAC pakalpojumus klātienē ārkārtas situācijas laikā, iepriekš jāpierakstās zvanot uz Valkas novada VPVKAC kontakttālruni 66954878, 26442285 vai rakstot uz e-pastu: valka@pakalpojumucentri.lv.

 

PAGASTOS:

 

Valkas pagasta pārvaldē apmeklētāji tiek pieņemti pēc iepriekšējā pieraksta.

 

Vijciema un Zvārtavas pagasta pārvaldes strādā ierastajā režīmā. Mainoties epidemioloģiskajai situācijai, pārvalžu darbs var tikt organizēts savādāk.

 

Ērģemes un Kārķu pagastu pārvaldes turpina pieņemt apmeklētājus noteiktās dienās. Kārķu pagastā apmeklētājus pieņem pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Ērģemes pagastā – otrdienās, ceturtdienās.

  • Ērģemes pagasta pārvalde – tālr. 26376317, e-pasts: ergeme@valka.lv
  • Kārķu pagasta pārvalde – tālr. 26376317, e-pasts: karki@valka.lv
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.