11.02.2014
Valkas novads godam pārstāvēts izstādē "Balttour 2014"

No 7.-9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala” notika 21. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2014″, kurā sevi ar teicamiem panākumiem pārstāvēja arī Valkas novads – tūrisma informācijas birojs un viesu nams „Ausmas”. Gadatirgu kopumā apmeklēja ap 27000 apmeklētāju.
Tūrisma informācijas birojs visas trīs dienas prezentēja sevi kopīgajā Vidzemes Tūrisma asociācijas stendā. Galvenais uzsvars tika likts uz Valkas novadā plānotajiem pasākumiem un svētkiem, jo šogad tie patiešām plānoti krāšņi un grandiozi. Speciāli izstādei tika sagatavots pasākumu plāns, ko varēja saņemt katrs interesents.
Kā vienmēr, tika dalītas Valkas-Valgas un Valkas novada kartes. Papildus tika nodibināti kontakti ar kolēģiem no Latvijas un Igaunijas, sagādāti jauni materiāli tūrisma biroja informatīviem stendiem.
Tūrisma uzņēmējus šogad pārstāvēja ērģemieši – viesu nams “Ausmas” un Ilze un Aldis Leicāni, kuri apmeklētājus iepazīstināja ar viesu nama pakalpojumu klāstu un stāstīja par bērnu nometņu un citu pasākumu organizēšanu. Tam papildus bija iespējams arī nogaršot un degustēt „Ausmās” gatavotos mājražojumus – kūpinātu gaļu.
Ļoti ceram, ka Ķīpsalā satiktos cilvēkus mēs šogad redzēsim Cimzes 200.jubilejas gada pasākumos, Robežtirgū, Melodiskās mūzikas svētkos, Roka naktī un citos!

TIB sagatavoto lielāko pasākumu plānu skatīt te pasākumi 2014

Informāciju sagatavoja: TIB vadītāja Anita Tannenberga

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.