22.02.2019
Valkas novada domes priekšsēdētājs tiekas ar turku uzņēmējiem no Manavgatas

Šī gada 20. - 23. februārī Rīgā viesojās Manavgatas (Turcija) uzņēmēju delegācija. Vizītes ietvaros, 21.februārī notika Biznesa forums, kurā prezentāciju par investīciju vidi un investīciju piesaistes iespējām sniedza arī Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

Prezentācijas laikā priekšsēdētājs V. A. Krauklis iepazīstināja Turcijas uzņēmējus ar dažādām sadarbības iespējām Valkas/Valgas reģionā.

 

Manavgata ir pilsēta Turcijas piekrastē, Antaljas jeb Antālijas provincē ar saulainām pludmalēm un spēcīgu tūrisma industriju.

 

“Konkurence par ārvalstu investīcijām ir ļoti liela. Ne vienmēr šādas tikšanās dod tūlītēju rezultātu, taču tā ir labākā iespēja, aci pret aci, satikt potenciālos sadarbības partnerus. Savukārt, viņi arī kļūst par tādiem kā vēstniekiem, jo pastāsta par šīm iespējām citiem uzņēmējiem. Tā būtībā ir sava veida loterija - ja tu nenopirksi loterijas biļeti, tu nekad nevinnēsi. Šīs tikšanās, iespējams, kādreiz dos rezultātu nākotnē, ja tu to nedari, tad nekad nekas nenotiks,” komentē priekšsēdētājs.

 

Pagājušā gada novembrī Valkas mērs tikās ar turku uzņēmējiem no Alanjas pilsētas uz atzina: “Turcijas uzņēmēji ir kopumā ļoti ieinteresēti investēt naudu Eiropas Savienības teritorijā.”

 

 

Foto: Manavgatas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

 

Informāciju sagatavoja:
Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.