18.12.2018
Valkas novada domes priekšsēdētājs apbalvots ar Jubilejas Goda Zīmi

Vakar, 17. decembrī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Imants Mitrošenko bija ieradies Valkas domē un pasniedza Valkas novada domes priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim Latvijas Valsts policijas Jubilejas Goda zīmi “Latvijas Valsts policijai 100″.

 

“Esmu patīkami pārsteigts par šo apbalvojumu un to uztveru drīzāk kā apbalvojumu visai Valkas novada domei, jo mums tiešām ir ļoti auglīga, ilgstoša sadarbība ar Valsts policiju un arī mūsu pašvaldības policija ļoti cieši sadarbojas ar Valsts policiju. Jāteic, ka šogad šī sadarbība top vēl ciešāka, jo mēs uzstādām Valkā videokameras, kuras ir savienotas ar Valsts policiju un nākamgad sākumā Valsts policijas dežurants varēs monitoros sekot līdz, kas Valkas pilsētā notiek un es ceru, ka tas uzlabos sabiedrisko kārtību Valkas pilsētā.

 

Viena no problēmām ir tā, ka Valkā Valsts policijā ir sešas vakances, trūkst darbinieku. Mēs kā novada dome esam apsolījuši, ka ja izdosies atrast darbiniekus, kuri nav valcēnieši, mēs piešķirsim darbiniekiem labiekārtotus dzīvokļus, tā kā izmantojot iespēju, aicinu pieteikties darbā šajā tik ļoti svarīgajā, vajadzīgajā profesijā,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.