19.04.2022
Valkā viesojas Britu aizsardzības atašejs pulkvežleitnants

Otrdien, 19. aprīlī, Valkas novada pašvaldībā viesojās Britu aizsardzības atašejs pulkvežleitnants Daniels Bošers (Daniel Bosher) ar delegāciju, lai pārrunātu nākotnes sadarbības iespējas un iepazītu Valkas/Valgas pilsētu infrastruktūru.

 

Vizītes laikā pulkvežleitnants ar Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli pārrunāja Britu vēstniecības ideju par informatīvu NATO pasākumu ar bruņutehnikas un karavīru parādi, kas varētu notikt septembrī.

 

“Karš Ukrainā jo īpaši parāda to, cik svarīgi, ka Latvija ir NATO dalībvalsts. Latvijai ir sadraudzība ar tādām valstīm, kas var un grib palīdzēt gadījumā, ja būs apdraudējumi valsts drošībai. Tādēļ ir ļoti svarīgi uzturēt kontaktus un arī parādīt sabiedrībai, kas ir šī organizācija un dalībvalstis - kādas ir viņu militārās spējas un organizācijas kopīgā nostāja un nozīmīgums. Ceru, ka mums kopīgi ar Lielbritānijas vēstniecību, Valgas kolēģiem, kā arī ar Latvijas un Igaunijas aizsardzības ministrijām, būs iespēja radīt interesantu pasākumu septembrī,” komentē Valkas pašvaldības domes priekšsēdētājs V.A. Krauklis.

 

 

 

Foto: R.Johansons, I.Leitis

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.