27.03.2020
Valkā vēl aizvien nav neviena apstiprināta saslimšanas gadījuma ar “Covid-19”

Valkas pilsētas iedzīvotāju vidū uztraukumu radījusi Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) šodien, 27. martā, publicētā informācija ar lūgumu atsaukties autobusa pasažierus, kuri svētdien, 22. martā, no plkst. 11.00 līdz 15.25 devās maršrutā Valka-Seda-Valmiera-Rīga (reisa numurs 760020), ar kuru ceļoja persona ar apstiprinātu Covid-19 infekciju.

 

Visiem pasažieriem, kas pārvietojās minētajā maršrutā tiek noteikta pašizolācija mājās 14 dienas. Ar SPKC lūdzam sazināties pa tālr. 67271738

 

Valkas novada domē nonākusi papildus informācija par iepriekšminēto gadījumu. Inficētā persona ar avioreisu ieradusies Tallinas lidostā, pēc tam ar vilcienu dodoties uz Valgu. Pēc izkāpšanas Valgas dzelzceļa stacijā, persona ar kājām devusies uz Valkas autoostu no kuras ar autobusu devusies Rīgas virzienā.

 

Informējam, ka persona nav ilgstoši uzturējusies Valkas pilsētā un atgādinām, ka Valkā nav neviena apstiprināta saslimšanas gadījuma ar “Covid-19”.

 

Aicinām iedzīvotājus ievērot piesardzības pasākumus, ieturēt distanci no apkārtējiem un rūpīgi mazgāt rokas. Atgādinām, ka Valkas novada dome piedāvā iespēju pašizolēties pašvaldības piedāvātā dzīvoklī vai telpās gadījumos, ja persona vai ģimene ir atgriezusies no ārzemēm un dzīvo kopā ar kādu no  “COVID-19”  riska grupā pakļautajiem cilvēkiem bet nav iespējas palikt citā savā īpašumā. Sīkāka informācija: ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.