01.06.2018
Valkā iemūrē kapsulu jaunai ražošanas ēkai

30.maijā svinīgā pasākumā iemūrēja kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm jaunai ražošanas teritorijai Valkā, Varoņu ielā 37A, 39A. Eiropas Savienības fonda projektā “Ražošanas teritorijas izveidošana atjaunojot degradēto teritoriju Valkā” 2018.gadā šeit plānots izbūvēt jaunu ražošanas ēku un ar to saistītās infrastruktūras būvniecību, teritorijas labiekārtošanu un industriālo pieslēgumu, lai veicinātu uzņēmumu paplašināšanos.

 

Uzrunas klātesošajiem teica Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, SIA “Efn Nord” pārstāvji Marina Veldre un Juris Piško, SIA “PEPI RER” Valdes priekšsēdētājs Imants Šteins, AS ”RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš -Āboliņs.

 

“Šodien atveram būtisku lappusi novada attīstībā, jo gan šis, gan nākamie objekti iedos vietējai ekonomikai lielāku elpu”, klātesošos uzrunāja novada domes vadītājs Vents Armands Krauklis.  “Mēs visi būsim ieguvēji, jo, ar laiku, jaunajos korpusos strādājošie papildinās pašvaldības budžetu ar iedzīvotāju ienākuma nodokli”.

 

“Tas nav objekts, kuru būvējam, lai naudu tērētu, bet lai to radītu”, saka AS ”RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš. “Tas dod stimulu, gandarījumu un vēlmi šo objektu uzbūvēt kvalitatīvi un laikā. Valku uzskatu par pilsētu, kas domā daudz soļus uz priekšu par savu attīstību, domā, kā te cilvēki ne tikai atpūtīsies, bet arī strādās. Pilsētai novēlu arī turpmāk turēt šo līmeni, tāpēc kā simbolu mēs, būvnieki, kapsulā ievietosim līmeņrādi.”

 

Ražošanas ēkas būvniecību veic uzņēmums Pilnsabiedrība "RERE BŪVE 1", būvdarbu būvuzraudzību veic Pilnsabiedrība "Akorda&KPR", Būvdarbu autoruzraudzību veic būvprojekta izstrādātājs SIA “Arhitektu birojs Krasts”.

 

Projekts tiek īstenots darbības programmā "Izaugsme un nodarbinātība" 5.6.2. ar specifisko atbalsta mērķi “Teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām”. Projekta aktivitātes kopējās izmaksas ir 3715133,41, no tām ERAF finansējums 2493905,22 EUR un valsts budžeta dotācija 132030,27 EUR un Valkas novada domes līdzfinansējums 1089197,92.

Informāciju sagatavoja:

Zane Brūvere - Kvēpa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.