Pašvaldība
attēls

Valkas novada pašvaldība (reģ.Nr.90009114839) konkursa kārtībā uz nenoteiktu laiku aicina darbā Juridiskās nodaļas Juristu (kods pēc profesiju klasifikatora – 2611 01). Darba vietas adrese Beverīnas iela 3, Valka.

Darba pamatpienākumi:

-            sagatavot juridisku dokumentu projektus, tajā skaitā līgumus, pieteikumus, pašvaldības domes lēmumus, administratīvos aktus, pavadrakstus, izziņas, rīkojumus, atbildes u.c.;

-            izskatīt, labot, papildināt un saskaņot citus juridiskus dokumentus (piem., līgumslēdzējpuses sagatavotos līgumus);

-            konsultēt pašvaldības vadību, pašvaldības domes deputātus, administrācijas darbiniekus, pašvaldības iestāžu vadītājus un citus pašvaldības speciālistus juridisko jautājumu risināšanā;

-            pārstāvēt pašvaldības intereses tiesā un citās tiesībsargājošajās iestādēs;

-            piedalīties un ziņot par sava amata kompetencē esošiem jautājumiem komiteju un domes sēdēs;

-            sagatavot pirmstiesas brīdinājumus pašvaldības noteikto maksājumu parādniekiem un aktivizēt parādu atgriešanas procesu.

Prasības pretendentiem:

-         Juridiskā izglītība;

-         Darba pieredze vai prakse jurista (vai tam pielīdzināmā) amatā;

-         Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;

-         Labas analītiskās, organizatoriskās, sadarbības, komunikācijas prasmes, arī datorprasmes;

-         Atbildības izjūta, precizitāte; spēja ātri novērtēt situāciju un pieņemt pamatotus lēmumus.

Piedāvājam:

-         Interesantu, atbildīgu darbu, ar iespēju sevi apliecināt un profesionāli attīstīties;

-         Stabilu atalgojumu – 1125,00 euro mēnesī;

-         Sociālās garantijas;

-         Apmaksātu papildatvaļinājumu.

Motivācijas vēstule, CV un izglītību apliecinošas dokumentu kopijas iesniedzamas līdz 2022.gada 29.aprīlim Valkas novada pašvaldībā – Beverīnas ielā 3, Valkā, Valkas novadā, iesniedzot tās  Priekšsēdētāja sekretariāta sekretārei vai elektroniski nosūtot dokumentus Valkas novada pašvaldības Personāla nodaļas vadītājai A.Ārgalei – arita.argale@valka.lv.

Sīkāka informācija, zvanot – tālr.: +371 20234413.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679), Valkas novada pašvaldība informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi.