13.05.2022
Sudraba laimes karotīšu svētki

Lai turpinātu atbalstīt ģimenes un ģimeniskās vērtības Valkas novadā, nu jau astoto reizi dāvāsim speciāli šim pasākumam Tallinas juvelieru fabrikā izgatavotās 925. proves SUDRABA LAIMES KAROTĪTES iepriekšējā gadā dzimušajiem mūsu novada bērniem. 

 

Pēc divu gadu piespiedu pārtaukuma esam nolēmuši svētkus svinēt mazliet citādi kā pirmos 5 gadus – tie notiks ārā! – VALKAS VALGAS JAUNAJĀ CENTRĀ ( blakus Valkas autoostai). Cerībā uz siltāku un vasarīgāku laiku, svētki notiks VALKAS – VALGAS DZIMŠANAS DIENĀ pilsētas svētku ietvaros 11. jūnijā, plkst.11.00.

 

Saņemot karotītes, būs iespēja nofotografēties ar goda kūmām – pašvaldības priekšsēdētāju Ventu Armandu Kraukli un Dzimtsarakstu nodaļas vaditāju Māru Zeltiņu, kā arī iemūžināt ģimeņu foto svētku šūpolēs.

 

11. jūnija rītā Valkas- Valgas JAUNAJĀ CENTRĀ darbosies bezmaksas piepūšamās atrakcijas un velokarti, bet pēc Sudraba laimes karotīšu svētkiem plkst.12.00 būs Putu ballīte!

 

Lielāko daļu svētku dalībnieku esam jau telefoniski apzinājuši, top arī ielūgumi. Tiem, pagastos dzīvojošiem bērniem, kas nevarēs ierasties uz svētkiem Valkā, karotītes piegādāsim pagastu centros! Tuvāka informācija Valkas novada Dzimtsarakstu nodaļā Beverīnas ielā 3, Valkā, vai pa tālruņiem 64781556, 28350388.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Māra Zeltiņa

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.