09.02.2022
Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība aicina piedalīties īsā aptaujā
Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība aicina piedalīties īsā aptaujā - Jūsu atbildes dos duku vienam otru izprast un atbalstīt vēl vairāk.
 
 
Pēdējie gadi ļoti skaidri iezīmējuši, cik ļoti cilvēks ir vajadzīgs cilvēkam, cik liela loma mūsu dzīvēs ir cilvēcībai, atbalstam. Dzīves kvalitāte, neziņa, krīze, cerības, nāve – šie ir temati, ar kuriem ir saskārusies liela daļa cilvēces. Šie ir temati, ar kuriem jau pirms pandēmijas ir saskārušās daudzas ģimenes, kurās aug neizārstējami slimi bērni un bērni ar īpašām vajadzībām. Arī tad, ja dzīves laikā nav bijusi saskarsme ar paliatīvo aprūpi, ikdienā mēs mijiedarbojamies. Ģimenēs, kuras rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām, ir svarīgi, lai viņus neasociētu ar diagnozi, bet uztvertu kā personību, lai būtu izvēles iespējas un atbalsts, būt vienotam ar ģimeni un pasauli, garīgi stiprinātam un justies fiziski komfortabli.
 
Lūgums aptauju aizpildīt līdz 12.02.2022. Aptauja aizpildāma šeit: https://www.visidati.lv/aptauja/1824782808/11/
 
Šo aptauju veic Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība projekta "Duka izprast un atbalstīt" ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par aptaujas saturu atbild Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība.
 
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.