30.07.2019
Valkas un Valgas mobilitātes projekta ieviešana veiksmīgi noslēgusies

 

Šodien, 30. jūlijā, Valgas dzelzceļa stacijā notika INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana" noslēguma konference.

 

Konferences ievaddaļā apmeklētājus uzrunāja Valgas pašvaldības mērs Margus Lepik, atzinīgi novērtējot projekta norisi. Par projekta aktivitāšu ieviešanas gaitu, rezultātu un sadarbības novērtējumu apmeklētājus uzrunāja arī projekta vadošā partnera Nodarbinātības valsts aģentūras direktores vietniece Aiga Balode, Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fonda valdes locekle Pille Liimal un Valkas novada domes izpilddirektors Ainārs Zābers.

 

Visi projekta partneri tā ieviešanu novērtēja kā nozīmīgu un izteica ticību, ka projekta laikā uzsāktās aktivitātes, tas ir, Uzņēmēju brokastis, Sporta dienas un pieredzes apmaiņas braucieni Valgas – Valkas uzņēmējiem un Livonijas darba tirgi tiks organizēti arī turpmāk.

 

Konferences turpinājumā Valgas pašvaldības projekta koordinatore Triin Roo iepazīstināja ar projekta ietvaros izstrādāto pētījumu par Valgas - Valkas uzņēmējdarbības vides un pārrobežu darba plūsmu.

 

Projekts ieviešana sākās 2017.gada 1.augustā un ilga divus gadus.

 

Paldies uzņēmējiem par dalību visās projekta aktivitātēs un šodienas noslēguma konferencē!

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

 

 

 

Projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“ noslēguma konference (I.Leitis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.