19.06.2019
Valgas un Valkas uzņēmēji tiekas Uzņēmēju brokastīs

Šodien, 2019.gada 19.jūnijā kafejnīcā “Līra” Valkā notika astotās kopīgās Uzņēmēju brokastis ar devīzi „Lai robežpilsētā būtu labi dzīvot“ uz kurām bija aicināti un piedalījās Valkas un Valgas  uzņēmēji, nodarbinātības valsts aģentūru speciālisti, pašvaldību vadītāji un projekta koordinatores.

 

Pasākuma dalībnieki tika informēti par Igaunijas – Latvijas programmas projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“ ietvaros ieviestajām aktivitātēm, izstrādāto pētījumu par nodarbinātību Valkā - Valgā un šī gada jūlijā plānotām Uzņēmēju sporta spēlēm, mācību braucienu uzņēmējiem uz Igauniju, iespēju ievietot informāciju informatīvajā laikrakstā “Darbs Valgā – Valkā” un projekta noslēguma konferenci Valgā. Projekta ietvaros ir izdoti septiņi laikraksta “Darbs Valgā – Valkā” numuri un pēdējais informatīvā laikraksta numurs pie iedzīvotājiem nonāks šī gada jūlija beigās.

 

Uzņēmēju brokastis tiek līdzfinansētas no INTERREG Igaunijas – Latvijas programmas projekta „Pārrobežu darba tirgus integrācija un nodarbinātības veicināšana“, EstLat-40.

 

Paldies visiem uzņēmējiem par dalību!

 

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunta Smane

Attīstības un plānošanas nodaļas

vadītāja

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.