20.02.2019
Pirmo reizi Valkas/Valgas pilsētas svētkos notiks kopīga parāde

Šogad Valkas un Valgas pilsētu svētki norisināsies no 5. līdz 11. jūnijam. Kā ierasts svētkos būs dažādi pasākumi, orķestris, bērnu pasākumi, laivu rallijs un citi interesanti notikumi.

 

Svētku ietvaros, svētdienā, 9. jūnijā pirmo reizi notiks parāde, kas tiks rīkota kopīgi ar Valgu. Parādē tiks aicināti piedalīties Valkas-Valgas pašdarbnieki, policisti, ugunsdzēsēji, skolas, pilsētas uzņēmumi, biedrības, iestādes, interešu grupas un kolektīvi.

 

“Dažus gadus atpakaļ notika kopīga Latvijas un Igaunijas ugunsdzēsēju parāde un cilvēkiem tā ļoti patika. Tādēļ ar Valgas kolēģiem esam nolēmuši iedibināt jaunu tradīciju – kopīgu Valkas/Valgas parādi svētkos.

 

Mēs ļoti ceram, ka gan cilvēki, gan organizācijas būs atsaucīgi un padomās arī par interesantu vizuālo noformējumu. Par parādes dienu ir izvēlēta svētdiena, lai visi varētu tajā piedalīties. Parāde sāksies 12:00 no Valkas kultūras nama un tālāk ies uz Valgas pusi. Pēc parādēs uzreiz būs laivu rallijs, lai gan parādes dalībniekiem, gan skatītājiem būtu interesanti arī tālāk, ko vērot. Pēc laivu rallija notiks arī SUP dēļu mači un arī šeit es aicinu savlaicīgi domāt par aktīvu piedalīšanos gan laivu rallijā, gan SUP dēļu mačos,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

 

Foto: A.Markoviča

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Ivo Leitis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.