20.04.2022
Piedalies diskusijā "Cik maksā līdzdalība?"

British Council pārstāvniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes diskusijā "Cik maksā līdzdalība?", kas notiks 28. aprīlī plkst. 10.00.

 

Diskusijā runāsim par šodienas līdzdalības procesiem; cik iekļaujoši, cilvēkiem pieejami un saprotami tie ir, kāds atbalsts un kuram būtu jāsniedz, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs gribētu un varētu būt sadzirdēts un iesaistīts savas kopienas, pašvaldības un arī valsts veidošanā.

 

Diskusijas mērķis: aktualizēt sarunu par iedzīvotāju līdzdalības nozīmi savas dzīves kvalitātes uzlabošanā un sabiedrības saliedēšanas veicināšanā, kā arī  ieskicēt 'darāmo lietu sarakstu' un primāros darbības virzienus tām iesaistītajam pusēm, kurām iedzīvotāju līdzdalības veicināšanā ir dienas kārtībā.

 

Pievienojieties sarunai 28. aprīlī, kas veicinās domāšanu un paplašinās izpratni, ko un kā Jūs varat darīt savā pašvaldībā, lai uzlabotu dažādu iedzīvotāju iesaisti savas kopienas un pašvaldības veidošanā! Šī būs iespēja gan uzzināt citu cilvēku viedokli, gan pašam izteikt savus ierosinājumus saliedētas līdzdalības ieviešanā.

 

Aicinām piedalīties pasākumā pašiem un rosināt to darīt arī savus kolēģus! 

 

Lai piedalītos diskusijā, lūdzu, reģistrējieties šeit līdz 25.04.2022.

 

Saite uz diskusiju tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem e-pastā dažas dienas pirms pasākuma.

 

Diskusijas programma un runātāji tiks publiskoti drīzumā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Ļeontjeva,

Active Communities Project manager

British Council

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.