08.08.2018
Pēc rekonstrukcijas darbu turpina Valkas EKO laukums

Vizuālas pārmaiņas ir piedzīvojis Valkas EKO laukums Austras ielā 10. Iedzīvotāji joprojām tiek aicināti pārstrādei derīgus materiālus neizmest sadzīves atkritumu konteineros, bet nogādāt tos EKO laukumā. Tā ir katra iedzīvotāja iespēja ietaupīt, samazinot rēķinu, kas tiek piestādīts par sadzīves atkritumu konteineru tukšošanu.

 

EKO laukumā no iedzīvotājiem bez maksas tiek pieņemts papīrs un kartons, dzērienu kartona iepakojums (tetrapakas un elopakas), polietilēna plēve, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojums, pudeļu un burku stikls, sadzīves metāla priekšmeti, sadzīves bīstamie atkritumi, nolietota sadzīves elektrotehnika, izņemot TV un monitorus, kurus var nodot par maksu. Bez maksas Valkas pilsētas iedzīvotāji laukumā var nodot lielgabarīta atkritumus. Kopš šā gada pavasara uz EKO laukumu var nest arī apavus, kuri vēl ir derīgi valkāšanai.

 

Par samaksu laukumā var nodot arī logu stiklu, auto riepas, kā arī būvgružus. Būvgružu savākšanai laukumā var iegādāties mīkstos konteinerus jeb big-bag maisus. Informācija par izmaksām pieejama www.zaao.lv vai pie EKO laukuma pārziņa.

 

EKO laukuma darba laiks: otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien 9-13/14-19, sestdien 9-13, pirmdien, svētdien slēgts.

 

 

Informāciju sagatavoja:

SIA “ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste

Zane Leimane

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.