02.08.2018
Pasaules talkas dienā aicina iestādīt Laimes koku

No šodienas sākas laika atskaite līdz Pasaules talkai, kas norisināsies 2018.gada 15. septembrī.

 

Talku organizētāju apvienība „Let’s Do It! World” aicina cilvēkus visapkārt zemeslodei pie­dalīties līdz šim lielākajā kopīgajā dabas sakopšanas talkā  pasaulē. Talkošana sāksies Jaun­zēlandē plkst.10.00 pēc vietējā laika un sekos Saulei visas dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas, noslēdzoties Havaju salās.

 

Plānots, ka, lai sāktu ceļu uz tīrāku pasauli, Pasaules talkā iesaistīsies brīvprātīgie no apmēram 150 pasaules valstīm.

 

Arī Latvijas pašvaldības tiek aicinātas iesaistīties šajā notikumā un sākt apzināt vietas, kuras būtu jāsakārto Pasaules talkas dienā.

 

Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme: “Talkojot jau desmit gadus, esam gan sakopuši savu zemi, gan mainījušies  paši. Tagad varam dalīties pieredzē ar citām pasaules valstīm. Mums jāiet uz priekšu! Gaidot Pasaules talku, aicinu ikvienu iestādīt savu, savas ģimenes Laimes koku, kas simbolizē mūsu labās domas un vēlējumus Latvijai kā pārtikušai, veselīgai un ilgtspējīgai nākamās simtgades valstij! Es ticu, ka domas materializējas un sapņi piepildās. Tāpēc piepildīsim šo zemi ar pozitīvām domām, pārdrošiem sapņiem un skaistām idejām. Akcijas “Stādām Latvijas nākotni – katram savu Laimes koku!” rezultāti tiks parādīti Pasaules talkā,” informē Lielās Talkas vadītāja.

 

Lielās Talkas mājas lapā talkas.lv ir izveidota īpaša karte, kurā ikviens – gan liels, gan mazs, tiek aicināts atzīmēt vietu, kur ir iesējis koka sēkliņu vai iestādījis stādiņu, kā arī atstāt vēlējumu Latvijai un pasaulei nākamajos 100 gados.

 

 

Plašāka informācija par Pasaules lielo talku: https://www.letsdoitworld.org/

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.